Cvak 4+

Air Bank

    • Free

Screenshots

Description

Přijímejte bezhotovostní platby bez terminálu.

Díky aplikaci Cvak můžete svým zákazníkům nabídnout pohodlí bezhotovostního placení i vy malí podnikatelé, kteří svým zákazníkům nabízíte služby osobně. Nepotřebujete k tomu nic víc než svůj telefon nebo tablet a připojení k internetu.

Zákazníci vám zacvakají dotykem telefonu k NFC kartě pro příjem plateb, kterou od nás dostanete zdarma, ale můžete začít i bez ní. V aplikaci si totiž snadno vytvoříte QR kód, který si zákazník načte a pomocí kterého zaplatí. Aplikace Cvak je tu pouze pro vás podnikatele. Zákazníci ji k ničemu nepotřebují. K pohodlnému zaplacení jim stačí chytrý telefon s mobilním bankovnictvím a plastová nebo digitalizovaná karta v mobilu. 


O tom, že platba proběhla, vám dá aplikace okamžitě vědět. Peníze na účtu najdete do druhého pracovního dne. Vyzkoušet ji můžete hned po aktivaci. Než vám pošleme NFC kartu, mohou vám zákazníci platit pomocí QR kódu, který jim v aplikaci snadno vytvoříte. 


Cvak je ideální pro malé podnikatele, jako jsou třeba kadeřníci, kosmetičky, maséři, trenéři, řemeslníci nebo stánkaři na trzích. Hodí se i pro malé podniky, ve kterých je majitel často také obsluhou, jako jsou vinárny, bistra nebo trafiky. Každý podnikatel totiž může využívat právě jednu aplikaci Cvak propojenou s jedním zařízením (telefonem nebo tabletem) a jednou NFC kartou.
Poskytovatelem aplikace Cvak je Air Bank a.s.

Přejeme vám hodně zákazníků, kteří vám rádi zacvakají.

What’s New

Version 1.7

Oprava bugů a drobná vylepšení

App Privacy

The developer, Air Bank, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Orbi - 1. chytrá finanční apka
Finance
Partners
Finance
amnis
Finance
Investown: Investing made easy
Finance
mBank CZ
Finance
Smart Banking
Finance