Screenshots

Description

Aplikace Datovka, to je datová schránka ve Vaší kapse. Pomocí Datovky můžete kdykoliv zkontrolovat stav vašich datových schránek a přečíst si doručené či odeslané zprávy. Aplikace umí také zprávy vytvářet a odesílat, odpovídat na došlé zprávy, přeposílat zprávy, importovat zprávy ze souborů ZFO, přeposílat zprávy či její přílohy emailem, ukládat zprávy na iCloud či Documents, vyhledávat datové schránky na portále ISDS. Aplikace také může posloužit jako výchozí prohlížeč datových zpráv a doručenek ve formátu ZFO. Datovku můžete jednoduše napojit na spisovou službu. Z aplikace máte možnost odesílat e-gov formuláře s požadavky na různé služby na Portál veřejné správy či Ministerstva vnitra. Návod na obsluhu aplikace je dostupný na https://gitlab.labs.nic.cz/datovka/mobile-datovka/wikis/user-manual

Přivítáme Vaše podněty, připomínky či hlášení potencionálních chyb a pokusíme se je zapracovat. Hlášení o chybách a Vaše podněty zasílejte na email datove-schranky@labs.nic.cz. Do předmětu uveďte: Datovka iOS.

UPOZORNĚNÍ:
* CZ.NIC z.s.p.o. neručí za žádné škody způsobené používáním aplikace.
* Použití aplikace je na vlastní nebezpečí.
* Máte-li na Vašem zařízení dostupné oprávnění uživatele root, vystavujete se riziku zneužití dat.
* CZ.NIC z.s.p.o. je nezávislá nezisková organizace, provozovatel české národní domény .cz.
* CZ.NIC z.s.p.o. není provozovatelem služby Datové schránky a systému ISDS.

English info: This application provides access to Integrated Databox System. This system replaces traditional registered letters in Czech Republic. Now available for Your iPhone to take the Databox everywhere You go.

What’s New

Version 1.9.1

Úpravy pro přechod na novější Qt a Xcode. Přidán dialog oznamující nekompletnost datové zprávy před odesláním. Oprava drobných chyb.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Information

Seller
CZ.NIC, z.s.p.o.
Size
33.9 MB
Compatibility

Requires iOS 12.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages
Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like