Demühder 17+

Orcun SAYGIN

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Demühder - Demiryolu Mühendisleri Derneği ; demiryolu sektöründe çalışan mühendisler arasında eşgüdüm sağlamak, mühendislerin mesleki gelişimine yardımcı olmak, uluslararası demiryolu gelişmelerini takip ederek ulusal demiryollarına uyarlamak, ulusal demiryolu sektörünün bilimsellik merkezinde gelişmesini sağlamak amacıyla 2010 yılında Ankara’da kurulmuştur. Demuhder yılda iki defa Demiryolu Mühendisliği – Railway Engineering dergisi yayınlamaktadır.


Sürdürülebilir Çevre, Yeşil Geçiş ve Dijitalleşme çabalarımızın bir ürünü olarak Demiryolu Mühendisliği – Railway Engineering dergimizin tüm sayılarını ve fazlasını artık mobil uygulamamızla hayata geçiriyoruz. Demiryolu dergilerimizin yayınlanmış ve yayınlanacak olan tüm sayılarını uygulamamız üzerinden sanal ortamda tek tuşla okuyabileceksiniz. Ayrıca bunların yanında pek çok yenilik de sizleri bekliyor olacak.Uygulamamızı indirdiğiniz de neler yapabileceksiniz?- Demühder üyelerimiz mobil uygulamamıza giriş yaparak dergilerimizin tüm sayılarına anında erişim sağlayabilir.

- Çevrimdışı dergi okuma özelliği ile internete erişiminizin olmadığı anlarda daha önce indirdiğiniz dergileri okumaya devam edebilirsiniz.

- Derneğimizin yayınladığı tüm haberleri anlık olarak mobil uygulamadan takip edebilirsiniz.

- Demühder yönetim kadrosunu ve dernek tüzüğümüzü görüntüleyebilirsiniz.

- Derneğimizin üyelik formlarını cihazınıza indirebilir ve derneğimize sizde üye olabilirsiniz.

- Demühder tarafından gönderilen bildirimlerden anında haberdar olabilir ve sürekli etkileşimde kalabilirsiniz.Her türlü soru ve yorumlarınız için mobil uygulamamızdan veya e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

App Privacy

The developer, Orcun SAYGIN, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info
  • User Content
  • Identifiers
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Gopsen Yaylacik
Social Networking
JOD
Social Networking
MUSIAD Connect
Social Networking
PROSİTE SİTE YÖNETİMİ
Social Networking
Niğde App
Social Networking
WinPoot Live
Social Networking