Description

eKnihovna společnosti AURA, s.r.o., která zpřístupňuje dokumenty, publikace, newslettery, e-booky a jiné soubory zákazníkům a partnerům. Aplikace je součástí systému PubliPro pro řízenou distribucí dokumentů.
PubliPro je systém pro řízenou distribuci dokumentů s vysokou mírou zabezpečení, které zamezuje nežádoucímu šíření, stahování a tisku citlivých informací. Přináší přehled nad dokumenty a zajistí jejich aktuálnost na všech zařízeních u partnerů, zaměstnanců nebo institucí. Smlouvy, technické výkresy, manuály, obchodní podklady a další citlivé dokumenty budou vždy aktuální a zabezpečené.
Systém umožňuje vytvářet knihovnu dokumentů a rychle je publikovat uživatelům, kteří mohou k souborům přistupovat přes aplikaci odkudkoli a z jakéhokoli zařízení. Soubory jsou v aplikaci dostupné off-line a k jejich automatické aktualizaci dochází po připojení k internetu.

What’s New

Version 4.0.88

Optimalizace zobrazení aplikace v macOS 14.
Optimalizace čtečky. Drobná vylepšení a optimalizace aplikace.

App Privacy

The developer, Code Creator, s.r.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Medical
Health & Fitness
Medical
Travel
Education
Education

You Might Also Like

Utilities
Utilities
Utilities
Utilities
Utilities
Utilities