Fırıncı Kazansın 4+

Lesaffre

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

FIRINCI KAZANSIN NEDİR?

Fırıncı Kazansın, Lesaffre Türkiye tarafından fırıncılar için özel olarak hazırlanmış eğlenceli, bilgilendirici ve kullandıkça kazandıran bol ödüllü bir Sadakat Programıdır

Bu programda kendini geliştirebileceğin yeni fikirleri, hiçbir yerde bulamayacağın ipuçlarını, Lesaffre ürünleri ile ilgili güncel bilgileri, yepyeni fırsatları, dönemsel ve anlık kampanyaları ve eğlenceli oyunları bir arada bulabilirsin.

Programda hem izlediğin videolardan, cevapladığın sorulardan, oynadığın oyunlardan, programa davet ettiğin fırıncı arkadaşlarından hem de satın aldığın programa dahil Lesaffre ürünlerinden puanlar kazanabilirsin.

Satın aldığın ürünlerden puan kazanmak için ürün kolisinin ya da torbasının üzerindeki kare kodu mobil uygulamada okutman yeterli. Topladığın puanları Hesabım’dan takip edebilir, dilediğin zaman bilgilerini güncelleyebilirsin.

Ayrıca tüm Lesaffre ürünleriyle ilgili bilgiye kolayca ulaşıp, detaylı bilgi ve ücretsiz ürün demo taleplerin için bize mesaj bırakabilirsin.

What’s New

Version 11

- Performans optimizasyonu yapıldı

App Privacy

The developer, Lesaffre, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance