iPhone Screenshots

Description

FIRINCI KAZANSIN NEDİR?

Fırıncı Kazansın, Lesaffre Türkiye tarafından fırıncılar için özel olarak hazırlanmış eğlenceli, bilgilendirici ve kullandıkça kazandıran bol ödüllü bir Sadakat Programıdır

Bu programda kendini geliştirebileceğin yeni fikirleri, hiçbir yerde bulamayacağın ipuçlarını, Lesaffre ürünleri ile ilgili güncel bilgileri, yepyeni fırsatları, dönemsel ve anlık kampanyaları ve eğlenceli oyunları bir arada bulabilirsin.

Programda hem izlediğin videolardan, cevapladığın sorulardan, oynadığın oyunlardan, programa davet ettiğin fırıncı arkadaşlarından hem de satın aldığın programa dahil Lesaffre ürünlerinden puanlar kazanabilirsin.

Satın aldığın ürünlerden puan kazanmak için ürün kolisinin ya da torbasının üzerindeki kare kodu mobil uygulamada okutman yeterli. Topladığın puanları Hesabım’dan takip edebilir, dilediğin zaman bilgilerini güncelleyebilirsin.

Ayrıca tüm Lesaffre ürünleriyle ilgili bilgiye kolayca ulaşıp, detaylı bilgi ve ücretsiz ürün demo taleplerin için bize mesaj bırakabilirsin.

What’s New

Version 6

Hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri.

App Privacy

The developer, Lesaffre, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You Might Also Like

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance