iPhone Screenshots

Description

FCapp - Football Challenge App pozwala entuzjastom piłki nożnej, trenerom i fanom cieszyć się wspólną grą. Bez wysiłku znajdź inne drużyny i wydarzenia piłkarskie.


Znajdź mecze

Możesz zobaczyć wszystkie inne drużyny, które chcą grać. Znajdź mecze w pobliżu lub przeszukaj konkretny obszar - nie ma znaczenia, czy szukasz szybkiej gry w pobliżu swojego miasta, czy też większego przeciwnika z daleka.

Możesz filtrować drużyny według ich kategorii lub lokalizacji, dzięki czemu możesz znaleźć idealne dopasowanie dla siebie i swojej drużyny.


Dołącz i organizuj turnieje

Czy jesteś zainteresowany dołączeniem do turnieju? Wystarczy przejść do zakładki wyszukiwania i filtrować turnieje - teraz to możesz zrobić bardzo szybko! Możesz poinformować organizatora, że Twój zespół jest zainteresowany, a on skontaktuje się z Tobą bezpośrednio.

Czy organizujesz turnieje piłkarskie? Teraz jest to prostsze niż kiedykolwiek. Wystarczy kilka dotknięć, aby pokazać i zareklamować swoje wydarzenie tysiącom trenerów i ich drużynom.


Zagraj w piłkę nożną teraz!

Wystarczy pobrać FCapp i cieszyć się komfortem znalezienia innych drużyn w ciągu kilku sekund. Możesz zapomnieć o spędzaniu godzin na telefonie i wysyłaniu e-maili z pomocą aplikacji FCapp - Football Challenge.

What’s New

Version 1.2

Regulamin nie jest teraz wymagany przy dodawaniu turnieju.

Information

Seller
FCapp Sp. z o.o.
Size
22.1 MB
Category
Sports
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like