GAİN 12+

Gain

  • 3.7 • 56 Ratings
  • Free
  • Offers In-App Purchases

Description

GAİN NEDİR?

GAİN farklı seslere, başka renklere ve çeşitli bakış açılarına sahip içeriklerin yer aldığı yeni nesil bir içerik platformudur. Bu platform, zamanın kıymetini bilen, yenilikçi, eğlenceli içeriklerden oluşur. Yerli-yabancı diziler, filmler, belgeseller, müzik, spor ve eğlence programları bulunur. GAİN’de herkes kendine göre bir içerik bulabilir. Dilerseniz liste oluşturabilir, kendinize uygun modu seçebilir, istediğiniz zaman istediğiniz yerden izleyebilirsiniz.


KAÇIRILMAYACAK İÇERİKLER

GAİN, Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformlarından biridir. Türkiye’nin en popüler komedi dizilerinden AYAK İŞLERİ serisiyle ünlüdür. GAİN, farklı bakış açılarına ve çeşitli ilgi alanlarına sahip kullanıcılara hitap etmek için geniş bir içerik yelpazesine sahiptir. Yerli ve yabancı içerikleri ile kullanıcılarına zengin bir eğlence deneyimi sunar. GAİN, kaliteli zaman geçirmek isteyen herkese hitap eden bir platformdur. KALT ve Ayak İşleri gibi yeni nesil komedilerin yazarları tarafından yaratılan “Dünya Bu”nun yanında Oğuzhan Uğur’un çok sevilen programı Mevzular Açık Mikrofon, Şahsiyet, Cüneyt Özdemir Belgeselleri, orijinal yapım diziler, filmler, belgeseller, stand-up gösterileri ve eğlence programlarını da içeriğinde barındırır. Ayrıca, 10 Bin Adım, Hamlet, Duran, Aslında Özgürsün, Etkileyici, Cezailer, Çilingir Sofrası, BKM Mutfak ve TuzBiber stand-up’ları, İstanbul Apartmanları gibi popüler içerikleri de platformda bulabilirsiniz.

DİLEDİĞİN CİHAZDA İZLE

GAİN, kaliteli zaman geçirmek isteyen herkes için farklı cihazlarda aynı anda kullanma imkanı sunar. GAİN, telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon gibi her türlü cihazda kullanılabilir.

SANA GÖRE İÇERİK

Yayın akışını kişiselleştirerek kullanıcılara en uygun içerikleri önerir. Platform, beğendiğiniz içeriklere göre akış sunmakla kalmaz, aynı zamanda keşfettiğinizde mutlu olacağınız önerilerde de bulunur. GAİN’in sunduğu geniş içerik yelpazesi ve kişiselleştirilmiş önerileri ile, farklı zevklere ve ilgi alanlarına sahip olsanız bile her zaman ilgi çekici bir şeyler bulabilirsiniz.


RESİM İÇİNDE RESİM

GAİN içeriklerini izlerken aynı anda başka işlemler de yapabilmek için resim içinde resim özelliğini kullanabilirsiniz. İzlediğiniz içeriğin boyutu küçülür ve telefonunuzdan istediğiniz işlemi yapmaya devam edebilirsiniz. Böylece hayatın hiçbir anını kaçırmazsınız.


İNDİR, ÇEVRİM DIŞI İZLE

Uygulama üzerinden içerikleri telefonunuza indirmenizi sağlayan çevrim dışı olarak izleme özelliği bulunmaktadır. Farklı renkler, sesler ve bakış açılarını içeren farklı içerikleri çevrim dışı izleyebilirsiniz. GAİN’in en iyi özelliklerinden biri, favori içeriğinizi telefonunuza indirip internet bağlantısı olmadan çevrim dışı izleyebilmenizdir. Bu özellik, hareket halindeyken veya internet erişiminin sınırlı olduğu alanlarda içerik izlemek istediğinizde çok işinize yarayan bir özelliktir.

ÜYELİK

GAİN’i kullanmaya başlamak ve içerikleri izleyebilmek için önce ödeme yapıp abone olmanız gerekir. GAİN aboneliğiniz ise iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenecektir. Ancak istediğiniz an iptal edebilirsiniz.

Üyelik ve koşulları: https://www.gain.tv/uyelik-kosullari

Gizlilik politikası: https://www.gain.tv/gizlilik-politikasi

Eğer herhangi bir sorunuz, yorumunuz veya uygulamamızı geliştirmeye yönelik öneriniz varsa lütfen mail: destek@gain.com.tr adresinden bizimle iletişime geçin.

What’s New

Version 5.1.17

- Performans iyileştirmeleri yapıldı.
- Hata düzeltmeleri yapıldı.

GAİN deneyiminizi daha iyi bir hale getirmek için bu versiyonumuzda yukarıdaki iyileştirmeleri yaptık. Yeni sürümler çıktıkça siz içeriklerin tadını daha çok çıkarın.

İyi seyirler.

Ratings and Reviews

3.7 out of 5
56 Ratings

56 Ratings

Hakkikikiki ,

İnanılmaz

I have been subscribed almost all streaming services and finally
I find out Gain has great contents also mahsun is my favorite!
You always Need to give a chance to everyone for the new platforms.

MaiaSorbe ,

Subscription Cancellation

The button subscription cancel is off.. It doesn't let me to cancel it, please help.

Developer Response ,

We are sorry about the problem you are experiencing. If your problem still persists, you can contact us at destek@gain.com.tr. Our team is constantly working to solve such problems. We aim to provide a better experience at GAIN with your feedback.

OzzyOzzz1 ,

Subtitles

Keşke içeriklere İngilizce alt yazı ekleseniz

App Privacy

The developer, Gain, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

 • Identifiers
 • Usage Data
 • Diagnostics

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Identifiers
 • Usage Data
 • Diagnostics

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

 • Contact Info

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Exxen
Entertainment
BluTV
Entertainment
puhutv
Entertainment
Passo
Entertainment
Biletix
Entertainment
Uyanık TV
Entertainment