מודיעינ‪ט‬ 4+

binaaltd

Designed for iPhone

    • 4.0 • 1 Rating
    • Free

iPhone Screenshots

Description

אפליקציית החדשות הראשונה מסוגה במודיעין מכבים רעות. כל העדכונים, חדשות, ספורט, חינוך, נדל"ן ,רכילות וכל העסקים במודיעין, בנוסף ישנה גלריית תמונות , לוחות יד שנייה , לוח רכב לוח דירות ולוח דרושים , כל החדשות מהעיר מודיעין מידע של עיריית מודיעין לתושבים, לוח אירועים מפורט של היכל התרבות במודיעין ואירועי תרבות של העירייה. האפליקציה נועדה לתת מענה לצרכני חדשות בעיר. זהו המקומון הדיגיטלי הראשון במודיעין בגרסת מובייל.

בנוסף ישנו שימושון רחב ובו מידע על בנקים, מוסדות חינוך בתי ספר, גני ילדים, קופות חולים, דואר, תחבורה ציבורית, משרדי ממשלה וכל המחלקות השונות בעיריית מודיעין.

האפליקציה מאפשרת לדווח לנו ישירות למערכת על כל מפגע, מחדל, או סתם אירוע שכדאי שיגיע לעיתונות המקומית ניתן לצרף מלל ותמונה לכל דיווח וכל זאת באמצעות לחיצה אחת וכל העיר אצלך בכיס.

באפליקציה ישנם כרטיסי עסק של אלפי עסקים בעיר, כל כרטיס עסק כולל בתוכו כתובת שניתן לעבור אליה בלחיצת כפתור דרך GOOGLE MAP או דרך WAZE. טלפון, מייל, אתר אינטרנט, פייסבוק, יוטיוב ועוד, כמו כן ניתן לשתף בווטסאפ, בפייסבוק ,בגוגל פלוס את העסק עם חברים. העסקים כוללים חנויות, קניונים, נותני שירות, בעלי מקצוע ועוד ועוד.

האפליקציה דינאמית ומעודכנת על בסיס יום יומי, מנהליה ומקימיה הינם תושבי העיר אנו נשמח לשפר ולייעל את האפליקציה ונשמח לקבל מכם משוב והצעות ייעול ושדרוג לטובת תושבי מודיעין מכבים רעות ויישובי הסביבה.

על מנת ליצור קשר ניתן לשלוח מייל לכתובת הבאה office.modiinet@gmail.com

ניתן למצוא אותנו בגוגל באתר האינטרנט שלנו גם במודיעין נט, modiinet או מודיעינט .

What’s New

Version 1.1.6

תיקוני באגים

Ratings and Reviews

4.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, binaaltd, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

Social Networking
News
News
Social Networking
News
News