PeP 4+

Paladyum Elektronik Para ve Odeme Hizmetleri Anonim Sirketi

Designed for iPhone

  • 2.5 • 22 Ratings
  • Free

iPhone Screenshots

Description

Hepsi PeP’te, hepsi cepte! PeP ile, paranızın kontrolü sizin elinizde!
PeP mobil uygulaması ile yurt içi ve yurt dışı para gönderme / alma işlemlerinizi 7/24 hızlı, kolay, çok hesaplı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

PeP Nedir?

PeP, 7/24 yurt içi ve yurt dışı para transferinin yanı sıra PeP Visa Kart ile yurt dışı alışverişlerde döviz kuru avantajı sağlayan bir dijital cüzdandır.

PeP ile Neler Yapabilirsiniz?

Para Yükleme

Havale/EFT, banka ve kredi kartı veya tüm ATM'leri kullanarak PeP hesabınıza para yükleyebilirsiniz.

Para Gönderme

PeP hesabınız ile yurt içindeki banka hesaplarınıza, yurt dışında Birleşik Krallık veya Avrupa Birliği Ülkelerine 7/24 kolay ve hesaplı para transfer işlemleri yapabilirsiniz.

Para İsteme

Paraya ihtiyacınız olduğunda, ödeme almak istediğinizde sadece telefon numarası girişi ile istediğiniz kişiye para isteği göndererek ödeme talep edebilirsiniz.

İndirimli Akaryakıt

PeP uygulaması ile, OPET istasyonlarında indirimli akaryakıt satın alabilirsiniz

PeP Visa Ön Ödemeli Kart

Dünyanın her yerinde geçerli, ücretsiz PeP Visa Kart ile avantajlı kur fiyatlarıyla harcama yapabilirsiniz. Tüm ATM’lerden nakit çekim işlemi gerçekleştirebilir ve PeP Visa Kart’a özel avantajlardan faydalanabilirsiniz.

PeP Pegasus BolBol Kart

Kart aidatı bulunmayan PeP Pegasus BolBol Kart ile yurt içinde ve yurt dışında yaptığınız harcamalardan bol bol kazanırsınız. Kazandığınız Pegasus Bol Puanlarla da dilediğiniz yöne bedava uçak bileti alabilirsiniz.

Her Alışverişte Numarası Değişen Sanal Kart

Her alışverişte numarası değişen PeP sanal kart ile tüm internet alışverişlerinizi %100 güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Çok Para Birimli Hesap

PeP ile hiçbir hesap kesim veya kullanım ücreti olmadan Çok Para Birimli Hesap sayesinde döviz cinsinden ödeme alabilir veya gönderebilirsiniz. Çok Para Birimli Hesap ile yurt dışı ATM’lerde 200 Euro ve üzerinde işlemlerde işlem ücreti ödemeden nakit çekim de yapabilirsiniz. Ayrıca hafta sonu yapılan işlemlerde oluşabilecek kur farkı hafta içi PeP hesabınıza iade ediliyor.

Güvenlik

PeP, Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.’nin tescilli markasıdır. PeP, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’ndan 13.07.2017 tarihinde lisans almış, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası mevzuatına tabi almış yetkili bir Elektronik Para Kuruluşudur. PeP hesabınızda bulunan birikimleriniz, TCMB mevzuatı güvencesinde koruma altındadır. Size özel tek kullanımlık şifre (SMS OTP) ile mobil uygulama ve internet şubemize güvenli erişim sağlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için: https://www.peple.com.tr/


What’s New

Version 3.1.7

Son güncellememiz ile PeP mobil uygulamasında size daha iyi hizmet verebilmek için bazı geliştirmeler yaptık.

Ratings and Reviews

2.5 out of 5
22 Ratings

22 Ratings

arcasari2 ,

Umarım birşey olmaz

Daha yeni indiriyorum umarım hesabım falan çalınmaz

Developer Response ,

Sizi PeP ailemiz arasında görmekten mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Kişisel Verilerin Korunması mevzuatları kapsamında müşterilerimiz tarafından tarafımızla paylaşılan kimlik bilgileri güvenli ortamlarda saklanmakta olup iş ortaklarımız harici üçüncü şahıslarla hiçbir suretle paylaşılmamaktadır.

المجهول على الاساس ,

Very bad company

I tried to register to their app but it gives me errors.

TalhaKuncu ,

Uygulama açılmadan çöküyor

Telefonum iphone 7 sürümüm 12.4.1 uygulamayı indirdim hiç açılmadı çöküyor bu problemi düzeltin lütfen sizin gibi bir firmaya yakışmıyor.

Developer Response ,

Merhaba, iPhone ile deneyiminizi daha kullanışlı hale getirebilmek için performans geliştirmeleri devam etmektedir. En kısa sürede sorunun giderilmesini hedefliyoruz. Şu an için Online Şube üzerinden işlemlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

App Privacy

The developer, Paladyum Elektronik Para ve Odeme Hizmetleri Anonim Sirketi, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

 • Identifiers

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Financial Info
 • Location
 • Contact Info
 • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

 • Contacts
 • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance