iPhone Screenshots

Description

Hepsi PeP’te, hepsi cepte! PeP ile, paranızın kontrolü sizin elinizde!
PeP mobil uygulaması ile yurt içi ve yurt dışı para gönderme / alma işlemlerinizi 7/24 hızlı, kolay , çok hesaplı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

PeP Nedir?
PeP, 7/24 çok hesaplı yurt içi ve yurt dışı para transferi , yurt dışı alışverişde PeP Visa kartla kur avantajı ve ücretsiz para çekme imkanı sağlayan bir dijital cüzdanıdır.

PeP ile Neler Yapabilirsiniz?

Para yükleme

Kredi kartı, banka kartı ya da havale/EFT ile para yükleyebilir, tüm ATM’leri kullanarak nakit paranızı dilediğiniz gibi PeP hesabınıza yükleyebilirsiniz.

Para Gönderme

PeP hesabınız ile yurt içindeki herhangi bir bankadaki kendi hesaplarınıza ve Avrupa’daki herhangi bir banka hesabına, 7/24 hızlı, kolay, çok hesaplı ve güvenli para transferi yapabilirsiniz.

Para İsteme
Paraya ihtiyacınız olduğunda, ödeme almak istediğinizde sadece telefon numarası girişi ile istediğiniz kişiye para isteği göndererek ödeme talep edebilirsiniz.

İndirimli Akaryakıt
PeP uygulaması ile, OPET istasyonlarında indirimli akaryakıt satın alabilirsiniz

Güvenlik

PeP, Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.’nin tescilli markasıdır. PeP, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’ndan 13.07.2017 tarihinde lisans almış, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası mevzuatına tabi almış yetkili bir Elektronik Para Kuruluşudur. PeP hesabınızda bulunan birikimleriniz, TCMB mevzuatı güvencesinde koruma altındadır. Size özel tek kullanımlık şifre (SMS OTP) ile mobil uygulama ve internet şubemize güvenli erişim sağlayabilirsiniz.

What’s New

Version 3.1.1

- bazı ufak hatalar düzeltilmiştir..

Ratings and Reviews

2.4 out of 5
16 Ratings

16 Ratings

arcasari2 ,

Umarım birşey olmaz

Daha yeni indiriyorum umarım hesabım falan çalınmaz

Developer Response ,

Sizi PeP ailemiz arasında görmekten mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Kişisel Verilerin Korunması mevzuatları kapsamında müşterilerimiz tarafından tarafımızla paylaşılan kimlik bilgileri güvenli ortamlarda saklanmakta olup iş ortaklarımız harici üçüncü şahıslarla hiçbir suretle paylaşılmamaktadır.

insmobil.com ,

Giriş yapılamıyor

Son 3 güncellemedir çözülmeyen bir sorun. Tel no giriyorum sağ alttaki ileri butonuna tıklanmıyor.

Developer Response ,

Merhaba, Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuz deneyim için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Müşteri deneyimi konusundaki iyileştirmelerimiz için görüşlerinizi titizlikle değerlendireceğiz.

Wisherdaking ,

Yabanci teefon numarasi kabul etmiyor

Calismiyor

Developer Response ,

Merhaba, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Uygulamanın güncel versiyonu yayında. Güncelleme yaparak kullanıma devam edebilirsiniz.

App Privacy

The developer, Paladyum Elektronik Para ve Odeme Hizmetleri Anonim Sirketi, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Identifiers

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Financial Info
  • Location
  • Contact Info
  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contacts
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like