iPhone Screenshots

Description

SoliPAY, üniversite öğrencilerinin fiziksel olarak üniversite kimlik kartlarını taşımalarına gerek kalmadan, cep telefonları ile okulda yer alan tüm turnike, geçiş kontrol, yemekhane ödemeleri gibi sistemleri kullanabilmelerini sağlayan bir uygulamadır.

Uygulamaya kayıt olan üniversite öğrencilerinin okul kimlik kartları uygulamaya otomatik olarak tanımlanır. Daha sonra üniversite öğrencileri ve personelleri, okulda yer alan QR kod'lu turnikeleri SoliPAY uygulaması ile okul kimlik kartlarına fiziksel ihtiyaç duymadan çalıştırabilirler.

Ayrıca BKM Express alt yapısı ile banka/kredi kartı saklama hizmeti de uygulama içerisinde sunulmaktadır. Öğrenci ya da üniversite personeli tanımladıkları kartları ile okul kimlik kartlarına otomatik bakiye yüklemesi yapabilmektedirler.

What’s New

Version 3.6.1

Uygulamamız artık daha kolay ve daha hızlı.

Ratings and Reviews

2.0 out of 5
4 Ratings

4 Ratings

App Privacy

The developer, UTARIT BILISIM HIZMETLERI SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info
  • Identifiers
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You Might Also Like

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance