YapıRadar 4+

YAPI RADAR BILGI TEKNOLOJILERI

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Yapıradar.com, Yurt içi menşeli firmaların yükleniciliğini üstlendiği yapımı devam eden ve yapılması planlan yurt içi ve yurt dışı projeleri, satın alma talepleriyle gerçek zamanlı olarak takip etmenizi sağlayan bir veri bankasıdır.

Sistem içeriğinde;

Konut, Villa, residence, AVM, Hastane, Otel, Sanayi tesisleri, ulaştırma, altyapı/enerji ve kamu projeleri gibi farklı kategorilerdeki projeler yer almaktadır.

Mimari proje, Mekanik proje, Mekanik taahhüt, Elektrik proje, Elektrik taahhüt firmaları
41 farklı kategoride satın alma talepleri
Firma ve projelerin adres ve iletişim bilgileri
Firma ve projelerin yetkili bilgileri
Projelerin güncel içerik detayları
Satın alma taleplerinin içerik ve detayları yer almaktadır.
Yapıradar.com içerisinde yer alan verileri sizlere detaylı bir şekilde filtreleme ve takip etme imkanı sunar. Satış sonrası üye destek paneli sayesinde müşterilerinin her zaman yanındadır. Ayrıca Yapıradar.com ‘’ Proje ve Personel Takip Modülü ‘’ ile istatistik olarak bütün alanlarda analiz yapmanızı sağlayarak, performans takibinizi ve verimliliğinizi arttırır.

Her zaman iş geliştirme ve çözüm odaklı olan genç, dinamik kadrosu ile Türkiye’nin en güncel inşaat veri bankası olan Yapıradar.com’ a üye olarak; iş hacminizi zaman ve maliyet tasarrufu sağlayarak hızlı bir şekilde büyütebilirsiniz.

What’s New

Version 1.1

Harita sorunu giderildi

App Privacy

The developer, YAPI RADAR BILGI TEKNOLOJILERI, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

You Might Also Like

Business
Business
Business
Finance
Business
Business