Screenshots

Description

Çember altın günü modeli ile çalışan bir sosyal birikim uygulamasıdır. Tanıdığın ve güvendiğin arkadaşlarınla bir araya gelip istediğiniz hedefler için düzenli para biriktirebilmeni sağlar.

Hep hayalini kurduğun ama bir türlü para biriktiremediğin o seyahat, bilgisayar, bisiklet veya istediğin herhangi bir şey için şimdi bir çember oluştur, hayallerini paylaştığın arkadaşlarınla birlikte biriktirebilirsin. Çember Pazaryeri sayesinde ödeme alma sırası sana geldiğinde hedeflediğin ürünleri satın alabilmen için sana özel avantajlardan faydalanabilirsin.

Çember Kimler İçindir?
Bir türlü para biriktiremeyenler, düzenli birikim yapmak isteyenler, sürekli borç döngüsünde olmaktan hoşlanmayanlar, kredi kartı taksidi ödemekten bıkanlar ve hayallerini gerçekleştirmek için paraya ihtiyaç duyan herkes Çember’i kullanabilir.

Nasıl Çalışır?
Hedeflenen miktar katılan kişi sayısına bölünür, katılımcılar arasında sistem tarafından gerçekleştirilen krua ile bir sıra belirlenir, her ay sırası gelen katılımcıya diğer katılımcılar belirlenen aylık miktarı gönderir. Böylece döngü tamamlandığında tüm katılımcılar hedeflenen miktar kadar birikim yapmış olur.

Çember Oluştur: Hep hayalini kurduğun konuyu seç ve bu hayalini gerçekleştirmek için gereken tutarı belirle.

Arkadaşlarını Davet Et: Seninle aynı hayale sahip olan arkadaşlarını, aile bireylerini davet et. Çember ne kadar kalabalık olursa hedefine ulaşmak için aylık ödemen gereken miktar o kadar az olur. Unutma, Çember’de kullanıcılar bir çembere sadece davet kodu ile katılabilirler.

Biriktirmeye başla: Çember yeterli kişi sayısına ulaştığında başlayacak. Çemberdekiler her ay bir çember katılımcısına aylık tutarı gönderecek.

Gerisini bize bırak. Her ay kimin sırası olduğunu çemberdekilere hatırlatacağız. Gönderim yapacağın IBAN numaralarını çember detay sayfasından kolayca kopyalayabilir, o ay sıranın kimde olduğunu, sıranın ne zaman sana geleceğini takip edebilirsin. IBAN numaran yalnızca ödeme yapacak çember katılımcıları ile paylaşılır, herhangi bir ödeme çekilmez. Ödemeyi katılımcılar her ay kendileri gerçekleştirir. Ödemeyi alan da ödeme aldığını onaylar. Her çembere özel yorumlar bölümünden arkadaşlarını motive edebilirsin.

What’s New

Version 1.5.2

Minör hata düzeltmeleri yapıldı.

App Privacy

The developer, TIO BILISIM ANONIM SIRKETI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Usage Data

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Financial Info
  • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You Might Also Like

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance