Powiat Wolsztyński 4+

Amistad sp. z o.o.

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Aplikacja „Powiat Wolsztyński” przeznaczona jest zarówno dla mieszkańców powiatu, jak i gości, odwiedzających region turystycznie i biznesowo.

Znajdziecie tu najważniejsze informacje o atrakcjach gmin Wolsztyn, Sielec i Przemęt, zapoznacie się z bazą noclegową, gastronomiczną oraz szlakami turystycznymi.

Prócz tych funkcjonalności aplikacja spełnia rolę rzetelnego, na bieżąco aktualizowanego informatora o wydarzeniach w powiecie.

W kalendarzu sprawdzić można informacje o odbywających się wydarzeniach kulturalnych, folklorystycznych, sportowych, patriotycznych oraz konkursach organizowanych przez lokalne instytucje.

W rozbudowanej bazie obiektów zarówno turysta, jak i mieszkaniec znajdzie coś dla siebie. Zapewne przydatna dla mieszkańców będzie sekcja "Starostwo Powiatowe", która stworzona została w celu ułatwienia klientom kontaktów z urzędem.

Aplikacja działa zarówno w trybie offline, jak i online.
Intuicyjny interfejs pozwala szybko znaleźć interesujące nas informacje, a dzięki lokalizacji GPS użytkownik z łatwością namierzy wybrane obiekty i wydarzenia.

Aplikacja jest oficjalnym źródłem informacji i narzędziem promocyjnym Starostwa Powiatowego w Wolsztynie.

Aplikacja używa usług lokalizacji i odtwarzania audio w tle podczas funkcji nawigacji. Aby ograniczyć użycie baterii zakończ nawigację przed zamknięciem aplikacji.

What’s New

Version 1.2

Drobne ulepszenia

App Privacy

The developer, Amistad sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Travel
Lifestyle
Travel
Travel
Travel
Travel

You Might Also Like

Travel
Travel
Travel
Travel
Travel
Travel