iPhone Screenshots

Description

Tekira Alışveriş Merkezi Artık Cebinizde

Tekira Alışveriş Merkezi, en kolay kullanımlı ve en kapsamlı mobil uygulamasıyla şimdi iPhone ve iPad’lerde, her an sizinle…

Tekirdağ’da yenilikçi mobil uygulamalarını ilk defa hayata geçiren Tekira AVM, Apple Store’den indirilen uygulamalarla bir çok farklı ve ayrıştırıcı özelliği bir arada sunuyor. Mağaza bulma, otopark uygulaması, sosyal medya bağlantısı ve alışveriş sepeti gibi bir çok özelliği içinde barındıran mobil uygulamalar, iPhone ve iPad sahibi Tekira AVM ziyaretçileri tarafından çok beğenildi.

En kapsamlı mağaza arama modülü
Mağazaların kat planı üzerinde kategorize edilerek gösterilmesi sadece Türkiye’de değil dünyadaki en kapsamlı iPhone uygulaması olarak hayata geçti.

Otopark uygulaması ile park sıkıntısına son
Uygulamanın otopark özelliği ile; ziyaretçilerimiz otomobillerini nereye park ettiklerini akılda tutmak yerine, alışveriş merkezinin otopark planı üzerinde seçip kaydedebiliyorlar. Böylelikle, alışverişini bitirip AVM’den ayrılmak isteyen ziyaretçilerimiz araçlarını rahatlıkla bulabiliyorlar.

“Alışveriş Sepeti’mde” eksik kalmasın
Artık neler alacağınızı hafızanıza yazma devri tarih oldu. Alışverişe başlamadan önce satın alacaklarınızın listesini telefonunuza kaydedin, yeni iPhone uygulaması sayesinde listenizde yer alan fakat satın almadığınız ürünün uyarısı ekranınızda görünecek ve böylelikle eve eksik ürünle dönme sorunu ortadan kalkacak.


Tekira Shopping Center Now on Your Mobile

Tekira Shopping Center will be with you on your iPhones and iPads through its user-friendly and most comprehensive mobile application

Tekira, which has implemented innovative mobile applications for the first time in Tekirdag, is providing many different features with applications available for download from Apple Store. Those mobile applications range from store finding, car park application, social media connection and shopping basket are very much appreciated by the iPhone and iPad users visiting Tekira.

Most comprehensive store finding module
Showing the stores categorized on a floor plan is launched as the most comprehensive iPhone application not only in Turkey but in the world.

Carpark application
Visitors will be able to find the spot on the car park plan of the mall and then save its location instead of keeping the spot on their minds. This way, visitors are able to find the spot they had parked easily when they are finished shopping.

Nothing should be missed on my “Shopping Basket”
You no longer need to remember what you will buy. Save the shopping list on your mobile before and the new iPhone application will allow you to see the items on your list you have not yet bought. This way, you will have bought everything you had planned to before going home.

What’s New

Version 4.0.0

Yeni arayüz güncellemesi eklendi.

New design is added.

Information

Seller
KLEPIERRE GAYRIMENKUL YONETIMI VE YATIRIM TICARET A.S.
Size
34.4 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Turkish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like