Description

Yayın hayatına 2007'de başlayan TVNET, habercilik alanında uzmanlaşan bir kanal. TVNET’in habercilik anlayışı, farklı bakış açılarını önemsemeye, renkliliğe ve GERÇEĞE dayanıyor. TVNET’in yayın akışı, reyting kaygısına göre değil, kaliteye göre belirleniyor.

TVNET, dünyada ve Türkiye’de haber değeri taşıyan olayları, saat başı sunduğu tarafsız haberlerle ekrana taşıyor. Uzmanların hazırlayıp sunduğu programlarla ekonominin ve para piyasalarının nabzını tutuyor. Sporun her dalından haber ve görüntüler sunuyor. Sinemadan müziğe kültür-sanat gündemini tüm canlılığıyla ekrana taşıyor. Ayrıca teknolojiden tarihe, toplumsal olaylardan ünlü kişilere, herkesin izleyebileceği keyifli konulardaki belgeseller TVNET’le ekrana geliyor. Farklı içerikteki birçok programıyla her kesimden izleyiciye ulaşan TVNET, yayıncılıkta her zaman yüksek kaliteyi hedefliyor.

TVNET, 5 yılda özellikle iş dünyasının ve kanaat önderlerinin takip ettiği televizyon kanallarından biri olmayı başardı.

TVNET canlı yayını, iPhone, iPad, iPod Touch üzerinde izleyebilirsiniz. TVNET canlı yayını, bağlantı hızınıza göre video kalitesini ayarlayarak size en verimli erişimi sunmaktadır.

TVNET canlı yayın uygulaması ile ilgili geri bildirimleriniz için iletisim@pirimedya.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

What’s New

Version 2.0.2

Bu güncelleme, canlı yayın için yapılan iyileştirmeleri içerir. Geri bildirimleri ile TVNET mobil uygulamalarımıza değer katan tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.

Ratings and Reviews

3.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

Mehmet Serif Seyidoglu ,

İğrenç

Bu kadar kötü bir tv applikasyonu görmedim. Sözde güncelleme geldi halen ses kesik kesik kesiliyor. Görüntü net değil. Giriş sayfası ipadde büyütülmüş bir resim gibi. Hiçbir ekstra yok. Ne ne program, ne tekrarlar, ne bilgiler. Maalesef yakışmıyor. Umarım para verip te yaptırmammşsınızddır . Ben hayrına yapsam daha çok özenirdim

App Privacy

The developer, Piri Medya, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

News
Books
Sports
Entertainment
Magazines & Newspapers
Reference

You Might Also Like

News
News
News
News
News
News