iPhone Screenshots

Description

Aplikácia iReportér RTVS umožňuje poslať videá natočené aj mimo aplikácie. Jednoduchým spôsobom vyberiete video z galérie, vyplníte názov videa, popis a odošlete ho priamo k nám do redakcie, kde ho spracujú naši editori. Tento postup je rovnaký aj v prípade reportážneho videa.

Ak natočíte aktuálnu udalosť napr. autonehodu, požiar či živelnú pohromu, pokúste sa video poslať čo najrýchlejšie. Čím skôr ho k nám pošlete, tým má väčšiu šancu na odvysielanie napríklad v Správach RTVS.

Správne pomenovanie videa a popis nám pomôže pri jeho spracovaní a zaradení do vysielania. Na webových stránkach iReportér RTVS vďaka kvalitnému popisu zaujmete.

Ihneď po odoslaní, video skontrolujú naši editori. V prípade, že video spĺňa podmienky na zverejnenie, objaví sa obratom na webe ireporter.rtvs.sk, kde má každý iReportér zriadený svoj účet. Kvalitné reportážne videá použijeme vo vysielaní RTVS. Videá k nám môžete posielať aj cez naše webové stránky, kde nájdete všetky potrebné informácie k projektu iReportér RTVS.

What’s New

Version 1.1

Malé opravy

Information

Seller
Rozhlas a televizia Slovenska
Size
7.9 MB
Compatibility

Requires iOS 7.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

Slovak

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like