Low Carb Scan 17+

LowCarb Scan

Designed for iPhone

    • Free
    • Offers In-App Purchases

iPhone Screenshots

Description

W czym najbardziej pomoże aplikacja LowCarb Scan?
Nie da się opisać w skrócie, każda część aplikacji spełnia swoje zadanie tak, aby łączyć wszystko w całość.

Zaprojektowanie aplikacji LowCarb Scan to przemyślana dokładnie strategia tak, aby w prosty sposób trafić do każdego użytkownika.
Bez wpisywania wszystkiego lub szukania w sieci.

1 - Zadaniem aplikacji LowCarb Scan jest pomoc  w wyborze oraz kontroli skanowanych produktów w sklepach, otrzymując wyniki które są specjalnie wyodrębnione z bazy o produktach i typowo dobrane do stylu niskowęglowodanowego.

2 - Baza wiedzy pomaga i uczy stylu niskowęglowodanowego, poprzez dostęp do bazy wiedzy każdy będzie mógł dowiedzieć się, uświadomić, a przede wszystkim zrozumieć jak działają na nasz metabolizm poszczególne makroskładniki/mikroskładniki oraz jaki wpływ na nasz organizm ma to, co spożywamy. Cała wiedza o funkcjonowaniu naszego organizmu w jednym miejscu, uświadomienie i przypomnienie ludziom że świat żywności, z którym mamy do czynienia na co dzień bardzo się zmienił.

3 - Moduł Fakty - LowCarb Info to taki mini motywator dla niedowiarków, którzy nadal szukają swojej drogi na rozdrożu jakim są choroby metaboliczne, czy nadwaga. To historie kilkudziesięciu chętnych osób które chcą podzielić się ze światem cudami jakie niesie za sobą styl niskowęglowodanowy i stać się tym samym inspiracja.
A to wszystko w jednym miejscu :-)

3 -  Gra puzzle to kolejny etap uświadamiania poprzez wizualny aspekt, nie zawsze zapamiętasz czy utrfaisz to, co przeczytasz w bazie wiedzy, lecz challenge podczas układania obrazów z żywnością, bardziej uświadomi każdego kto będzie chciał się dowiedzieć jakie jedzonko nam szkodzi, a które nie. Przy okazji świetnie się bawisz :-)

Weź odpowiedzialność za swoje życie
LowCarb Scan

What’s New

Version 0.1.6

LowCarb Scan - sprawdź nowości w temacie diety niskowęglowodanowej, zagraj w grę puzzle i zeskanuj produkty sprawdzając ich skład.

Pamiętaj, że w razie problemów możesz skontaktować się z nami mailowo kontakt@lowcarbscan.com

App Privacy

The developer, LowCarb Scan, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Usage Data

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Relaksacja - Medytacja i Sen
Health & Fitness
Kalkulator Kalorii
Health & Fitness
Fitatu Calorie Counter & Diet
Health & Fitness
Keto Recipes - Lose weight app
Health & Fitness
My Low Carb
Health & Fitness
Glycemic Index Load Net Carbs
Medical