Relaksacja - Medytacja i Sen 4+

Zdrowie, Mindfulness, Spokój

Biofeedback Labs

Designed for iPad

    • 5.0 • 4 Ratings
    • Free
    • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Odkryj Potęgę Swojego Umysłu!

Prosta i skuteczna metoda na relaks.

W aplikacji (bezpłatnie) jedyna polska wersja relaksacji Jacobsona posiadająca akredytację twórców współczesnej wersji tego treningu prof. Douglasa. A. Bernsteina oraz dr Thomasa D. Borkovca. Najpopularniejsza wersja w Polsce. Stosowana i polecana przez psychologów i psychiatrów.

Błyskawiczny relaks – Medytacja z przewodnikiem

Najprostszym sposobem na relaksację byłoby wybrać się na wycieczkę w miejsce z dala od cywilizacji. Miejsca ciszy, spokoju i tego wyczuwalnego, a może dającego się zauważyć stanu, kiedy wszystko ogarnia spokój.

Szczęśliwie istnieje też kilka sposobów relaksacji dla tych, którym brakuje czasu na takie podróże. Jednym z nich jest trening relaksacyjny polegający na słuchaniu nagrania. Trening trwa zwykle około 30 minut. Trening jest bardzo przyjemny - kładziesz się wygodnie, głos instruuje krok po kroku, co należy robić.

Jeśli nie najlepszy, z pewnością jeden z najlepszych z tych starszych i dogłębnie przebadanych naukowo treningów relaksacyjnych to trening Jacobsona.

Jaki efekt? Oto wypowiedź jednej z osób, które go użyły:

”Bardzo mi pomógł trening Jacobsona. Potrafił dotrzeć do wnętrza duszy, rozładować napicie, z którym borykamy się codziennie, spokój jaki ogarnął mnie jest niesamowity! Efekt jest zdumiewający!”
Witam:-) W zasadzie mogłabym napisać tylko,że jestem pod wrażeniem treningu relaksacyjnego!!! Myslę jednak ,że powinnam napisac więcej.Otóż nigdy wcześniej,ani pewnie nigdy później nie doznam takiego CUDOWNEGO rozluźnienia,jak wtedy gdy słuchałam nagrania treningu Jacobsona!! Dziekuję sredecznie!
Pozdrawiam Barbara

“Poprzez nauczenie się technik relaksacji daje nadzieję na przywrócenie harmonii w naszym nieuporządkowanym i wciąż pędzącym życiu.”
dr Anna Czerniejewska, lekarz dziecięcy i kardiolog

Muzyka jak i technika jest doprawdy swietna! W moim rozumowaniu bardziej wpływa na rozlużnienie się i uwolnienie ciągle napiętych mięśni,niż samo słuchanie innych relaksacyjnych nagrań!Sam lektor wprowadza w stan odprężenia i spokoju!
Krzysztof G.

Od razu po otrzymaniu nagrania relaksacyjnego odsłuchałam je i bardzo mi się spodobało.
Serdecznie pozdrawiam, Grażyna

Po pierwsze chciałbym podziękować za udostępnienie tego nagrania. Przyjemny i co najważniejsze skuteczny trening relaksacyjny :). Za pierwszym razem wydawało mi się, że jest trochę za szybko, ale potem okazało się, że to kwestia wprawy :) Po kilku sesjach mogę powiedzieć, że Trening Jacobsona wpływa na mnie bardzo pozytywnie, relaksuje i uspokaja (szczególnie po ciężkim dniu...).
Pozdrawiam Bogdan

Zauważyłam już pierwsze pozytywne oznaki jej działania. Nie biorę tabletek na sen.
Pozdrawiam.Anna.

Kilka lat temu korzystałem z tej metody na specjalnym turnusie. Długo szukałem relaksacji z tekstem do treningu Jacobsona. Ta metoda relaksu jest super. Polecam!

Ponadto w apce Relaksacja znajdziesz dużo więcej:

Treningi uważności (Mindfulness), ćwiczenia relaksacji i poprawy zdrowia oczu, wizualizacje relaksacyjne, wizualizacje osiągania celów, pozytywne afirmacje, medytacje, inspirujące nagrania przywołujące wdzięczność i spokój, medytacje z oddechem, ćwiczenia z pogłębionego oddechu, relaksacje pomagające podnieść samoocenę, techniki relaksacyjne na szybkie zasypianie.

Po opanowaniu części dla początkujących czekają na Ciebie paczki: odgłosy natury i muzyka relaksacyjna. Osoby zaawansowane mogą praktykować dalej samodzielnie, bez pomocy głosu prowadzącego, korzystając z kojących dźwięków relaksacyjnych.

Jednym słowem otrzymujesz mega zestaw na opanowanie stresu: najpierw poranna medytacja a na zakończenie dnia relaks przed snem.

Nawet, jeśli nie doskwiera Ci nerwica, depresja czy bezsenność znajdziesz w tych medytacjach zdrową pomoc.

Dodatkowo Apka Relaksacja ma wbudowane śledzenie postępów, to doskonała motywacja. Pomoże Tobie wypracować nawyk codziennej medytacji.

Terms of Use: https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/dev/stdeula/

What’s New

Version 1.0.9

Kolejne uaktualnienie apki aby nauka medytacji była jeszcze bardziej skuteczna i przyjemna.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
4 Ratings

4 Ratings

Psycholog Adam ,

Dzieki za darmowe relaksacje

Najwyzsza jakosc, polecam!

blauutteevh ,

Najlepsza darmowa relaksacja Jacobsona

Polecam. Trening Jacobsona w klasycznym wydaniu. Teraz mogę słuchać na telefonie. Zgłębiam resztę plików. Jak na razie najwyższa jakość.

App Privacy

The developer, Biofeedback Labs, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info
  • Identifiers
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Mediti
Health & Fitness
Pełnia Spokoju
Health & Fitness
AFIRMO - Your mental coach
Health & Fitness
SALTUS Zdrowie
Medical
Zencast - Medytacja Sen Rozwój
Health & Fitness
Mindy - rozwój, medytacja, sen
Health & Fitness