Můj Albert 12+

Albert Česká republika

Designed for iPhone

    • 3.7 • 3 Ratings
    • Free

iPhone Screenshots

Description

Za každých 200 korun, které v obchodě utratíte, vám připíšeme 1 kredit. Ještě mnohem víc kreditů můžete získat za nákup zdravých potravin nebo produktů, které pro vás budeme každý týden vybírat. Kredity pak vyměníte za slevu na příští nákup podle vaší chuti.

Aplikace Můj Albert je také skvělým pomocníkem při nakupování a vaření. Na základě vašich preferencí vám nabídne inspirativní recepty. Můžete v ní vytvářet a sdílet nákupní seznamy, uchovávat elektronické účtenky a sbírat kampaňové body bez papírové kartičky.

S aplikací Můj Albert teď navíc můžete ještě snadněji a rychleji nakupovat ve vybraných prodejnách - stačí využít funkci Albert SCAN.

What’s New

Version 2.6.1

Nová verze aplikace přináší několik změn a vylepšení. Své elektronické účtenky si nyní můžete pohodlně uložit ve formátu PDF a zvětšené kredity vám zase usnadní hledání těch nejlepších akcí z letáku. Nově už také nepotřebujete české telefonní číslo k přihlášení se do aplikace a nezapomněli jsme ani na opravu objevených chyb.

Ratings and Reviews

3.7 out of 5
3 Ratings

3 Ratings

Laura Velasquez Gaviria ,

Aplikace padá po poslední aktualizaci na iPhone 12 mini

Aplikace padá po poslední aktualizaci na iPhone 12 mini. Po spuštění aplikace problikne obrazovka a aplikace spadne. Vymazání a znova nainstalování aplikace nepomohlo.

Developer Response ,

Hezký den, aplikace už frčí jak má🙂. Zkuste to a věříme, že nám i ty ⭐ v hodnocení navýšíte😉. Mějte fajn den, Váš Albert💜

Vrátík ,

Platba applikací?

Opravdová pomoc při nákupu by byla kdyby bylo možno applikaci propojit s platební kartou a pak nákup by šel přimo na ni.

Developer Response ,

Krásný den, moc děkujeme za zpětnou vazbu. Určitě se na platbu v aplikaci do budoucna zaměříme. Mějte se krásně, Váš Albert :).

App Privacy

The developer, Albert Česká republika, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Identifiers

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Identifiers
  • Usage Data

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping