MBT Netsis Mobil Satı‪ş‬ 4+

Mim Bilgi Teknolojileri

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Netsis muhasebe programları ile uyumlu olarak çalışan mobil uygulama. Netsis muhasebe programlarının Entegre ve Enterprise sürümleri ile uyumludur.


Uygulama cep telefonlarında ve tabletlerde çalışır.


Uygulama hem online , hem de offline çalışma özelliğine sahiptir. Cihazda internet bağlantısı bulunduğu takdirde doğrudan merkez veritabanındaki canlı verilerle çalışır. Herhangi bir sebeple internet bağlantısı kesilirse veya merkez sunucuda bir problem oluşursa uygulama çalışmaya devam eder. İnternet bağlantısı sağlandığında veya merkez sunucudaki sorunlar giderildiğinde hızlı bir şekilde senkronizasyon sağlanır. Binlerce kart (stok kartı, cari kartı vb.) saniyeler içerisinde senkronize olur.


Yetkiler / Parametreler

Kullanıcılar uygulamayı yetkileri dahilinde kullanabilirler. Yetkisine bağlı olarak kullanıcı fiyat değiştiremez , iskonto yapamaz , belirlenen alanları göremez , sadece belirlenen raporları , cari kartlarını ,stok kartlarını ,kasa ve banka kartlarını görebilir. Tüm bu tanımlamalar sadece ana merkezde yapılır , cihazlarda herhangi bir işleme gerek yoktur.


Satış esnasında bilgi amaçlı olarak , eğer ürün daha önceden o müşteriye satılmış ise , müşteriye ait son satış fiyatları detaylı olarak (son satış miktarı , tarihi , iskonto oranları vb.) gelir.


Yeni cari kart kaydı yapılabilir. Cari adres bilgilerine GPS konum özelliği kullanılarak hızlı bir şekilde erişilebilir.

Cari karta ait raporlar mail olarak gönderilebilir.Rapor tasarımları isteğe göre düzenlenebilir.


Cari hesaplara ait iletişim bilgileri detaylı olarak hazırlanmıştır. Cari karta ait telefon bilgileri , fax bilgileri , e-mail bilgileri hatta GPS konum bilgileri hızlı bir şeklide görülebilir , kayıtlı GPS konumlarına harita üzerinden ulaşılabilir.


Cari hesap ekstre raporunda , görüntülenen raporun içinden çıkmadan fatura kalemlerinin detayı görüntülenebilir.


Nakit, çek, senet ve kredi kartı türlerinde tahsilat girişi yapılabilir. Çek tahsilatı yapılırken, çek numarası, borçlu bilgileri ve banka bilgileri girilebilir.Yapılan tahsilatlar ister mail olarak istenirse yazcıdan döküm alınarak müşteriye ulaştırılabilir.


Stok ve satış ekranında cihaz kamerası üzerinden ürün barkodu okutulabilir. Ürün detay bilgisine hızlı bir şekilde ulaşılabilir. Hatta bluetooth barkod okuyucular ile hızlı bir şekilde ürüne ulaşılabilir.


Sayım işlemleri yapılabilir ve depo transfer fişleri oluşturulabilir.


Cari ve stok ekranlarında grafik rapor desteği mevcuttur.Grafiksel olarak stok ve cari kart bilgileri görülebilir.


Yöneticiye ait özel rapor ekranında hızlı bir şekilde fatura , sipariş , kasa , banka , çek/senet durum raporlarına ulaşılabilir.


Raporlar ekranı esnek bir şekilde düzenlenmiştir. Bir rapor farklı görünümlerde hazırlanıp saklanabilir. Hazırlanan raporlara ek uğraş gerektirmeden ulaşılabilir , görüntülenebilir.


Mim Bilgi Teknolojileri

What’s New

Version 1.0.19

- Fatura, İrsaliye, Sipariş ve Teklif Fişlerine özel kod ve açıklama ön değerleri eklendi.
- Gelişmiş Ziyaret sistemi aktif edildi.
- Performans iyileştirmeleri yapıldı.

App Privacy

The developer, Mim Bilgi Teknolojileri, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

MBT Logo Mobil Satış
Business
ETA Work
Business
Mikro Power
Finance
MBT İş Zekası
Business
Harmoni
Finance

You Might Also Like

Bulut Erp
Finance
E4 Mobil Satış
Finance
WİNO - Ön Muhasebe
Finance
Flex Hesap
Finance
AKINSOFT OctoCloud
Finance
EtaMobil
Finance