Mikro Power 4+

Mim Bilgi Teknolojileri

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Uygulama cep telefonlarında ve tabletlerde çalışır. Mikro muhasebe programının v14, v15 ve v16 sürümlerini desteklemektedir.

Uygulama hem online , hem de offline çalışma özelliğine sahiptir. Cihazda internet bağlantısı bulunduğu takdirde doğrudan merkez veritabanındaki canlı verilerle çalışır. Herhangi bir sebeple internet bağlantısı kesilirse veya merkez sunucuda bir problem oluşmuşsa uygulama çalışmaya devam eder. İnternet bağlantısı sağlandığında veya merkez sunucudaki sorunlar giderildiğinde hızlı bir şekilde senkronizasyon sağlanır. Binlerce kart (stok kartı, cari kartı vb.) saniyeler içerisinde senkronize olur.

Sahada çalışan kullanıcılar için bluetooth desteği olan cihazlarda , bluetooth araç yazıcılarından döküm alınabilir, faturalar, irsaliyeler, siparişler, tahsilat ve ödeme makbuzları anında kesilebilir. Ayrıca şirket içerisindeki ağ yazıcılarından da döküm alınabilir.

Yetkiler / Parametreler
Kullanıcılar uygulamayı yetkileri dahilinde kullanabilirler. Yetkisine bağlı olarak kullanıcı fiyat değiştiremez , iskonto yapamaz , belirlenen alanları göremez , sadece belirlenen raporları , cari kartlarını , stok kartlarını , kasa ve banka kartlarını görebilir. Tüm bu tanımlamalar sadece ana merkezde yapılır , cihazlarda herhangi bir işleme gerek yoktur.

Satış konulları ve alım koşulları kullanılabilir. Bir ürün için farklı müşterilere farklı fiyatlar tanımlanabilir. Uygulama satış ve alış fiyatını tanımlanan müşteriye göre getirir.

Satış esnasında bilgi amaçlı olarak , eğer ürün daha önceden o müşteriye satılmış ise , müşteriye ait son satış fiyatları detaylı olarak (son satış miktarı , tarihi , iskonto oranları vb.) gelir.

Cari hesaplara ait iletişim bilgileri detaylı olarak hazırlanmıştır. Cari karta ait telefon bilgileri , fax bilgileri, risk bilgileri , e-mail bilgileri hatta GPS konum bilgileri hızlı bir şeklide görülebilir , kayıtlı GPS konumlarına harita üzerinden ulaşılabilir.

Yeni cari kart kaydı yapılabilir. Cari adres bilgilerine GPS konum özelliği kullanılarak hızlı bir şekilde erişilebilir.
Cari karta ait raporlar mail olarak gönderilebilir.Rapor tasarımları isteğe göre düzenlenebilir.

Cari hesap ekstre raporunda , görüntülenen raporun içinden çıkmadan fatura kalemlerinin detayı görüntülenebilir.

Nakit, çek, senet ve kredi kartı türlerinde tahsilat girişi yapılabilir. Çek tahsilatı yapılırken, çek numarası, borçlu bilgileri ve banka bilgileri girilebilir.Yapılan tahsilatlar ister mail olarak istenirse yazıcıdan döküm alınarak müşteriye ulaştırılabilir.

Stok ve satış ekranında cihaz kamerası üzerinden ürün barkodu okutulabilir. Ürün detay bilgisine hızlı bir şekilde ulaşılabilir. Hatta bluetooth barkod okuyucular ile hızlı bir şekilde ürüne ulaşılabilir.

Sayım işlemleri yapılabilir ve depo transfer fişleri oluşturulabilir.

Sipariş teslimatı (karşılama işlemleri) hızlı ve kontrollü bir şekilde yapılabilir.

Cari ve stok ekranlarında grafik rapor desteği mevcuttur. Grafiksel olarak stok ve cari kart bilgileri görülebilir.

Yöneticiye ait özel rapor ekranında hızlı bir şekilde fatura , sipariş , kasa , banka , çek/senet durum raporlarına ulaşılabilir.

Raporlar ekranı esnek bir şekilde düzenlenmiştir. Bir rapor farklı görünümlerde hazırlanıp saklanabilir. Hazırlanan raporlara ek uğraş gerektirmeden ulaşılabilir , görüntülenebilir.

What’s New

Version 1.0.29

- Sipariş fişlerinde fiş genelindeki teslimat tarihlerinin satırlara da yansıtılması parametreye bağlandı.
- Stok fişlerinde bakiye kontrolleriyle ilgili revizeler yapıldı.
- Performans iyileştirmeleri yapıldı.

App Privacy

The developer, Mim Bilgi Teknolojileri, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Finance
Business
Finance
Business
Finance

You Might Also Like

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance