Medils 17+

ILKO ILAC SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Medikal Literatür Servisi / MEDİLS, 2012 yılında İLKO İLAÇ bünyesinde kurulan bir tıbbi literatür servisidir.

MEDİLS, başta hekimler olmak üzere tüm sağlık mesleği mensuplarına hızlı ve profesyonel bir tıbbi literatür desteği sağlamak amacıyla kurulmuştur ve bu amaç doğrultusunda 9 yıldır kesintisiz bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Günümüzde sahip olunan teknolojik imkânlar, medikal hizmetlerin farklı platfomlarda daha hızlı ve etkin olarak sunulmasını mümkün kılmaktadır. Bu imkânlar doğrultusunda sizlere daha hızlı ve kapsamlı hizmet verebilme amacıyla literatür servisimizi online platforma taşımış bulunmaktayız.

Konusunda deneyimli sağlık profesyonellerinden oluşan MEDİLS ekibimiz, dünyanın en geniş ve en sık başvurulan biyomedikal veri tabanı olan Birleşik Devletler Ulusal Tıp Kütüphanesi veri tabanını (MEDLINE) ve aynı kütüphanenin bir hizmeti olan PubMed servisini düzenli olarak takip etmektedir.

What’s New

Version 1.0.15

E-Kitaplar Eklendi

App Privacy

The developer, ILKO ILAC SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Kalbinizden Geçenler
Medical
TKDKlik
Health & Fitness
PsikiyAtRİSt
Medical
Sisoft Ofis
Health & Fitness
MD Club
Medical
7. TATD Kurs Günleri
Medical