iPhone Screenshots

Description

MerrJep – Njoftime – Vendi më i madh për tregti në Shqipëri! Këtu ju mund të shisni artikuj që nuk ju nevojiten dhe të blini ato që ju nevojiten si: shtëpi, makina, punë, kamera, telefona mobil dhe shumë të tjera.

Information

Seller
Pazar3
Size
98.3 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone.

Languages

English, Albanian, Macedonian, Pashto, Serbian, Slovenian, Turkmen

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like