iPhone Screenshots

Description

Wystartowaliśmy w 2001 roku, pierwszy sklep, marki wcześniej niedostępne na rynku detalicznym w Polsce, nowe wyzwania i mnóstwo marzeń….tak powstała META.

Dzisiaj META to sieć sklepów oraz wielu partnerów Grupy META na Dolnym Śląsku i nie tylko, odpowiedzialny dynamiczny zespół, profesjonalne podejście do klienta oraz niepowtarzalny asortyment.

Co nas wyróżnia ?

Obok niskich cen i szerokiego asortymentu ważna jest przede wszystkim jakość. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na sprzedaż obuwia pochodzącego od najbardziej znanych oraz docenianych producentów na świecie. W naszych salonach znajdziecie takie marki jak: Nike, Adidas, Vans, Fila, Tommy Hilfiger, Calvin Klein… Są to marki modowe, które często pojawiają się na bilbordach lub w telewizyjnych reklamach. Wiemy, czego oczekują nasi Klienci i właśnie z tego powodu stale aktualizujemy ofertę oryginalnych sneakersów i butów sportowych. Pamiętaj, aby regularnie odwiedzać salony META w poszukiwaniu nowości oraz atrakcyjnych wyprzedaży!

Wierzymy, że każdy wielbiciel oryginalnych sneakersów i butów sportowych odnajdzie wśród oferowanych przez nas produktów wymarzoną parę!

What’s New

Version 1.0.2

- Bug fixes

App Privacy

The developer, QRTag sp. z o. o., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You Might Also Like