Miervidi 4+

Meditāciju audio ceļvedis

Miervidi SIA

Designed for iPad

    • Free
    • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Apkopojot gadiem pieredzē uzkrāto un apzinātības zinātnē pierādīto, MIERVIDI profesionāļi ir izveidojuši pirmo meditācijas, apzinātības ceļvedi latviešu valodā.

Lietotne piedāvā apgūt un praktizēt apzinātības meditācijas, kuras varēsi lietot patstāvīgi ikvienā savā dienas brīdī un Tevi pavadīs profesionāļu veidoti ceļveži meditācijas praksēm latviešu valodā.

Lietotne piedāva arī apzinātu ceļošanu, lai ar atvērtu sirdi un vērojošu prātu apceļojot Latviju, Tu varētu ieraudzīt tik daudz kā jauna un arī sajusties labāk. Visi ceļojumu galamērķi ir papildināti ar apzinātības vingrinājumiem dabas taku un sevis izzināšanai, sākotnēji Pierīgā un vēlāk arī visā Latvijā.

Daļa lietotnes satura ir bez maksas. Lai iegūtu piekļuvi visam lietotnes saturam, nepieciešams iegādāties abonementu, izvēloties vienu no 3 iespējām:
* Abonements uz 1 mēnesi / 6,99 €
* Abonements uz 12 mēnešiem, 47,99 €
* Mūža piekļuve - iegūsti piekļuvi visam saturam bez termiņa ierobežojumu, 199,99 €

Maksa tiks ieturēta ar iTunes konta starpniecību. 1 mēneša vai 12 mēneša abonementa gadījumā abonements tiks automātiski pagarināts 24 stundas pirms tekošā abonementa termiņa beigām. Iegādāto abonementu iespējams pārvaldīt iTunes sadaļā "User Settings" pēc abonementa iegādes - iegādāto abonementu varēsi pārtraukt jebkurā laikā.

Privātuma politika: http://www.miervidi.lv/lat/par_centru/privatuma_politika_un_informacija_par_personas_datu_apstradi

What’s New

Version 1.1.7

Miervidi mobilā lietotne sadarbībā ar tās lietotājiem tiek pastāvīgi atjaunināta. Lejupielādē jaunāko versiju un izmanto gan jaunākās, gan pārējās populārās lietotnes funkcijas. Pēc 2023.gada 27.decembra iepriekšējās lietotnes versijas nebūs pieejamas.

Miervidi app is constantly updated together with its users. Get the latest version and use both: the most recent & all the other popular features. After December 27, 2023, previous versions of the app will not be available.

App Privacy

The developer, Miervidi SIA, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Health & Fitness
  • Contact Info
  • User Content

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

BENU Aptieka
Medical
eVeselībasPunkts, eHealthPoint
Health & Fitness
Lemon gym Latvia
Health & Fitness
Gym Latvija
Health & Fitness
MyFitness.app
Health & Fitness
Postpartum Workout
Health & Fitness