mybe LT 4+

Ramybė vaikams. Ramybė tėvams‪.‬

Mybė

    • Free
    • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Mybe - tai mokslu grįsta stebuklinga programėlė vaikams. Joje esantys įrašai padeda vaikams susikaupti ryte, nusiraminti dieną ir užmigti vakare.

Labas, čia Mybe. Joje esantys įrašai padeda vaikams susikaupti ryte, nusiraminti dieną ir užmigti vakare.

MIEGAS
Miegas yra vaistas nuo jautrumo dirgikliams bei sąlyga produktyviai dienai. Mes tai žinome ir padedame užmigti jau daugiau nei 20 tūkstančių vaikų. Kaip? Mes įrašome užliūliuojančius pasakojimus, kruopščiai atrinkę istorijas, labiausiai raminančius balsus, migdančias melodijas ir gamtos garsus. Sako, kad vaikai užmiega per 6 ar 10 minučių, o tėveliams lieka visas ilgas laisvas vakaras.

Dėmesys
Pastebėjote, kad vaikas sunkiau sutelkia dėmesį? Turime muzikos terapeutų kurtų garso takelių, kuriuose garsai padeda geriau susikaupti. Kaip tai veikia? Na, jie tiesiog užima linkusią blaškytis smegenų dalį ir leidžia susikaupti ir skaityti, konstruoti, lipdyti. Ilgainiui vaikai išmoksta sukaupti dėmesį. 

RAMYBĖ
Kasdienių streso, nerimo ar pykčio epizodų galima išvengti. Reikia nuo dienos veiklių bei sensorinių dirgiklių įsijautrinusiam vaikui padėti vėl atrasti savo balansą. Programėlėje Mybe yra ekspertų sukurtų praktikų, padedančių nurimti su kvėpavimo pratimais, terapinėmis melodijomis ir raminančiais pasakojimais. Ilgainiui vaikai gali išmokti mažiau reaguoti į dirgiklius,

VAIZDUOTĖ
Klausydamiesi eiliuotų pasakų vaikai ne tik lavina vaizduotę, bet ir kalbą. Programėlėje Mybe išgirsite geriausias klasikines eiliuotas lietuviškas pasakas - „Grybų karas”, „Agė Melagė” ir kitas.


SPRENDIMAS POZITYVIAI TĖVYSTEI
Kurdami programėlę Mybe, mes siekėme laimę suteikti Jums, tėvams. Mes norime Jums leisti gyventi ramiau, mėgautis tėvyste, kurti ryšį su emociškai stipresniu išsimiegojusiu vaiku.


Mes siekiame, kad jaustumėtės geriausia mamyte ar tėveliu kiekvieną dieną.

What’s New

Version 1.0.9

Dar gražesnė versija.

App Privacy

The developer, Mybė, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Purchases
  • Usage Data

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Health & Fitness
Health & Fitness
Health & Fitness
Health & Fitness
Health & Fitness
Health & Fitness