Nysa - oficjalny przewodnik 4+

Amistad sp. z o.o.

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Nysa to oficjalny przewodnik miejski przygotowany na zlecenie Gminy Nysa, a kierowany do mieszkańców oraz przybyłych do naszego miasta turystów.

Aplikacja wykorzystuje technologię GPS, pokazując pozycję użytkownika i lokalizacje ważnych obiektów. W aplikacji znajdziesz podstawowe informacje o urzędach, punktach gastronomicznych i noclegowych, instytucjach kultury, stajach paliw, obiektach rekreacyjnych i sportowych i wiele innych. Aplikacja wyświetla informację o zbliżających się wydarzeniach kulturalnych oraz oddaje do dyspozycji funkcjonalny planer, w którym możesz zanotować te z wydarzeń oraz miejsc, które są dla Ciebie najciekawsze lub najistotniejsze.

W aplikacji znajdziesz również skaner kodów QR, a także aktualny rozkład jazdy autobusów miejskich w raz z wyszukiwarką połączeń oraz telefony na centrale TAXI.

Aplikacja działa w trybie offline, wykorzystując połączenie z internetem jedynie do pobrania najnowszych danych. Wraz ze strona www oraz aplikacją przygotowaną przez Dom Kultury w Jeseniku jest częścią systemu informacji miejskiej dla Nysy i Jesenika, którego powstanie możliwe było dzięki finansowemu wsparciu Unii Europejskiej.
Projekt o nazwie „15 lat partnerstwa Nysa i Jesenik. Internetowy system informacji miejskiej dla Nysy i Jesenika dofinansowany został ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. PRZEKRACZAMY GRANICE

What’s New

Version 2.2

Zmiana czcionki

App Privacy

The developer, Amistad sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Masłów
Travel
Kujawy i Pomorze - przewodniki
Travel
Nisko
Travel
Szlak Cieszyńskiego Tramwaju
Travel
Brama Beskidów
Travel
VisitOpolskie
Travel

You Might Also Like

myBus online
Travel
Yanosik
Navigation
LOT Polish Airlines
Travel
NaviBridge
Navigation
Currency converter calculator!
Travel
Seats.aero
Travel