Screenshots

Description

Aplikácia Odkazprestarostu slúži na nahlasovanie problémov vo vašom okolí. Problémy sú komunikované priamo so zodpovednou samosprávou a ich riešenie je možné sledovať prostredníctvom aplikácie, ako aj na našom portáli www.odkazprestarostu.sk.

Okrem stavu riešenia podnetov vás samospráva môže v aplikácií pomocou notifikácií informovať aj o aktuálnom dianí a novinkách v meste či obci.

Aplikáciu môžete využívať vo viac ako 100 samosprávach po celom Slovensku. Ak vaše mesto či obec nie je do portálu zapojené/á, skúste sa s požiadavkou na zapojenie obrátiť na vášho starostu/starostku.

Inštitút SGI praje veľa úspešne vyriešených podnetov!

What’s New

Version 2.2.10

- možnosť upraviť pridaný podnet
- opravy chýb

Ratings and Reviews

bb87user ,

celkom dobre ale...

Cela aplikacia je spravena velmi prehladne, kladne hodnotim aj pridavanie podnetov, hlavne ked pri prvom pridani sa vytvoria automaticky prihlasovacie udaje, za negativum povazujem problem s umiestnenim na mapa, kde mi na iphone 4s nefunguje pridanie miesta pomocou gps, stale sa znacka nachadza na sidle Softecu a musim ju presunut na pozadovane miesto, tiez som si vsimol ze pri pridavani druheho podnetu som musel zadavat znovu email

Sfilipum ,

Dokonaly nastroj na nahlasovanie podnetov

Milo ma prekvapila kvalita aplikacie a vynikajuca funkcnost. Nasiel som iba jednu chybicku a to je chybajuci kurzor. Takze opravovanie preklepov je nahodne. Upravte to mate plnych 5*

App Privacy

The developer, Slovak Governance Institute, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer's privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Information

Seller
Institut pre dobre spravovanu spolocnost
Size
36 MB
Compatibility

Requires iOS 11.4 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Hungarian, Slovak

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like