Screenshots

Description

Aplikácia Odkazprestarostu slúži na nahlasovanie problémov vo vašom okolí. Problémy sú komunikované priamo so zodpovednou samosprávou a ich riešenie je možné sledovať prostredníctvom aplikácie, ako aj na našom portáli www.odkazprestarostu.sk.

Okrem stavu riešenia podnetov vás samospráva môže v aplikácií pomocou notifikácií informovať aj o aktuálnom dianí a novinkách v meste či obci.

Aplikáciu môžete využívať vo viac ako 100 samosprávach po celom Slovensku. Ak vaše mesto či obec nie je do portálu zapojené/á, skúste sa s požiadavkou na zapojenie obrátiť na vášho starostu/starostku.

Inštitút SGI praje veľa úspešne vyriešených podnetov!

What’s New

Version 2.2.9

- obrázky v oznamoch
- galéria obrázkov
- zrýchlenie aplikácie
- oprava chýb

Ratings and Reviews

bb87user ,

celkom dobre ale...

Cela aplikacia je spravena velmi prehladne, kladne hodnotim aj pridavanie podnetov, hlavne ked pri prvom pridani sa vytvoria automaticky prihlasovacie udaje, za negativum povazujem problem s umiestnenim na mapa, kde mi na iphone 4s nefunguje pridanie miesta pomocou gps, stale sa znacka nachadza na sidle Softecu a musim ju presunut na pozadovane miesto, tiez som si vsimol ze pri pridavani druheho podnetu som musel zadavat znovu email

Sfilipum ,

Dokonaly nastroj na nahlasovanie podnetov

Milo ma prekvapila kvalita aplikacie a vynikajuca funkcnost. Nasiel som iba jednu chybicku a to je chybajuci kurzor. Takze opravovanie preklepov je nahodne. Upravte to mate plnych 5*

Information

Seller
Institut pre dobre spravovanu spolocnost
Size
35.9 MB
Compatibility

Requires iOS 11.4 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Hungarian, Slovak

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like