Snímky obrazovky

Popis

Aplikácia Odkazprestarostu slúži na nahlasovanie problémov vo vašom okolí. Problémy sú komunikované priamo so zodpovednou samosprávou a ich riešenie je možné sledovať prostredníctvom aplikácie, ako aj na našom portáli www.odkazprestarostu.sk.

Okrem stavu riešenia podnetov vás samospráva môže v aplikácií pomocou notifikácií informovať aj o aktuálnom dianí a novinkách v meste či obci.

Aplikáciu môžete využívať vo viac ako 100 samosprávach po celom Slovensku. Ak vaše mesto či obec nie je do portálu zapojené/á, skúste sa s požiadavkou na zapojenie obrátiť na vášho starostu/starostku.

Inštitút SGI praje veľa úspešne vyriešených podnetov!

Novinky

Verzia 2.2.9

- obrázky v oznamoch
- galéria obrázkov
- zrýchlenie aplikácie
- oprava chýb

Hodnotenia a recenzie

bb87user ,

celkom dobre ale...

Cela aplikacia je spravena velmi prehladne, kladne hodnotim aj pridavanie podnetov, hlavne ked pri prvom pridani sa vytvoria automaticky prihlasovacie udaje, za negativum povazujem problem s umiestnenim na mapa, kde mi na iphone 4s nefunguje pridanie miesta pomocou gps, stale sa znacka nachadza na sidle Softecu a musim ju presunut na pozadovane miesto, tiez som si vsimol ze pri pridavani druheho podnetu som musel zadavat znovu email

Sfilipum ,

Dokonaly nastroj na nahlasovanie podnetov

Milo ma prekvapila kvalita aplikacie a vynikajuca funkcnost. Nasiel som iba jednu chybicku a to je chybajuci kurzor. Takze opravovanie preklepov je nahodne. Upravte to mate plnych 5*

Informácie

Predajca
Institut pre dobre spravovanu spolocnost
Veľkosť
35.9 MB
Kompatibilita

Vyžaduje sa iOS 11.4 alebo novší. Kompatibilné so zariadeniami: iPhone, iPad a iPod touch.

Jazyky

Slovenčina, Angličtina, Maďarčina

Vek
4+
Copyright
Cena
Bezplatné

Podporuje

  • Rodinné zdieľanie

    Ak povolíte Rodinné zdieľanie, túto aplikáciu bude môcť používať až šesť členov rodiny.

Mohlo by sa vám páčiť