Panek 17+

PANEK S.A.

  • 4.6 • 38 Ratings
  • Free

iPhone Screenshots

Description

Dołącz do największej i najpopularniejszej sieci CarSharingowej w Polsce i korzystaj z nowoczesnej formy wynajmu aut!Zainstaluj aplikację PANEK i ciesz się dostępem do 1000 samochodów wyposażonych w automatyczne skrzynie biegów, klimatyzację i pozytywną energię, których znakiem rozpoznawczym jest ich optymistyczny biały kolor.
Możesz je wypożyczać w największych miastach i korzystać w całej Polsce oraz za granicą. Są dostępne przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.
Korzystanie z samochodu nigdy nie było łatwiejsze:
1. Zainstaluj aplikację i zarejestruj się
2. Wybierz samochód na mapie w Twojej okolicy i ruszaj w drogę!


PAKIETY


Brak opłaty startowej przez cały czas trwania pakietu
Przesiadanie do innych samochodów z grupy
Brak opłaty za postój i rezerwacje
Dotyczy wszystkich samochodów


SMART WEEK


Ochrona przed szkodami
Brak opłaty startowej przez cały czas trwania abonamentu
Dotyczy wszystkich samochodów


NOWE FUNKCJE


Łatwiejszy dostęp do samochodów na CarSharingowej mapie kraju
Kalkulator z opcją wyliczenia kosztów przejazdu
Przejrzyste i intuicyjne menu
Wybieraj spośród samochodów różnych klas: od miejskich elektrycznych lub hybrydowych aż do dużych aut dostawczych.
Z PANEK jesteś wolny i codziennie podróżujesz innym autem! PANEK to samochód w Twoim telefonie.
Wypożyczalnia aut w aplikacji PANEK umożliwi Ci korzystanie z wynajmu aut zarówno w terenach miejskich, jak i na dłuższej trasie. Nasze usługi wynajmu samochodów znajdziesz również na parkingach w centrach handlowych, lotniskach i nie tylko.


W PANEK CarSharing koszt paliwa wliczony jest w cenę usługi wynajmu samochodu, dlatego nie musisz się bać o dodatkowe koszty podróży. Podobnie nie poniesiesz kosztów za parkowanie wynajętego auta w miejskich strefach płatnego parkowania w naszych strefach.


Panek CarSharing to nie tylko krótkie przejazdy rozliczane w kilometrach. Możesz skorzystać też z naszych tradycyjnych pakietów dobowych, gdzie cena za każdy przejechany kilometr wynosi 0,99 zł/km dla samochodów osobowych. Skorzystaj z dobowego wynajmu auta i ciesz się swobodą! Dodatkowo w pakiecie dobowym nie ponosisz kosztów opłaty startowej oraz rezerwacji czy postoju.


Przekonaj się, że wynajem aut na dni ma szereg zalet! Przede wszystkim, wypożyczenie samochodu w PANEK CarSharing pozwala na elastyczne dopasowanie do Twoich indywidualnych potrzeb i wynajem auta nawet na krótki okres. Możesz zdecydować co do modelu i typu samochodu, zależnie od celu podróży. To także wygoda — rezerwujesz wybrane auto na wynajem w aplikacji, by wkrótce rozpocząć nim jazdę. A nie mając stałych zobowiązań finansowych wobec własnego auta, wiele oszczędzasz! Od aut w ofercie wypożyczalni samochodów możesz też spodziewać się świetnego stanu technicznego.


Wypożyczalnia aut w Twoim telefonie? Wynajem samochodu na dni, obsługiwany w aplikacji? Teraz to możliwe z PANEK CarSharing! Wypożyczysz auto 24/7 w największych miastach Polski, a korzystać możesz w całym kraju! Wygodne pakiety dobowe i inteligentny cennik wynajmu aut sprawią, że nie musisz się śpieszyć.


Carsharing, czyli współdzielenie aut ma wiele korzyści nie tylko osobistych, ale też globalnych — nie dość, że płacisz tylko za faktyczne korzystanie z samochodu, więc koszty paliwa, napraw czy ubezpieczenia, Cię nie dotyczą, to przyczyniasz się także do zmniejszenia liczby samochodów na drogach. A dzięki wybieraniu pojazdów elektrycznych lub hybrydowych, jeszcze bardziej ograniczasz wpływ na środowisko. Korzystanie ze współdzielonych pojazdów to także lepsze wykorzystanie dostępnych miejsc parkingowych w dużych miastach — zmniejsza zapotrzebowanie na indywidualne miejsca parkingowe, a tym samym redukuje problem braku miejsca w popularnych obszarach. Korzystaj z wynajmu aut i bądź częścią pozytywnej zmiany dzięki zrównoważonemu transportowi!

What’s New

Version 1.18.0

Zainstaluj aplikację PANEK i ciesz się dostępem do 1000 samochodów wyposażonych w automatyczne skrzynie biegów, klimatyzację i pozytywną energię, których znakiem rozpoznawczym jest ich optymistyczny biały kolor.

Ratings and Reviews

4.6 out of 5
38 Ratings

38 Ratings

Jessy Far ,

If you book the app won’t remind you about it but will keep billing for 24(!)

If you book the app won’t remind you about it but will keep billing for 24(!)

App Privacy

The developer, PANEK S.A., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

 • Usage Data

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Purchases
 • Location
 • Contact Info
 • User Content
 • Search History
 • Identifiers
 • Other Data

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

 • Usage Data
 • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Morizon.pl Real Estate App
Lifestyle
Plenti - Rent tech on-demand
Lifestyle
Nieruchomosci-online.pl
Lifestyle
SAFE-ANIMAL
Lifestyle
RentMe: Real Estate Aggregator
Lifestyle
Dropsy
Lifestyle