Screenshots

Description

Proponujemy Ci życie w świecie, w którym korzystanie z elektroniki wiąże się z wolnością, radością i efektywnością. Zapomnij o kupowaniu masy drogiej elektroniki i rzucaniu jej w kąt po jednym użyciu. Zamiast tego płać za sprzęt tylko wtedy, gdy z niego korzystasz.

Chciałbyś korzystać z najnowszej technologii nie wydając fortuny? Rozwiązanie tego jest proste... Plenti! Jesteśmy jedyną w Polsce aplikacją dającą możliwość wynajmu elektroniki prościej niż myślisz. Pobierz naszą aplikację, dokonaj szybkiej rejestracji oraz weryfikacji i ciesz się możliwościami, jakie Ci dajemy.

Bez podpisywania zbędnych umów, bez zobowiązań

W Plenti dostajesz możliwość korzystania z najnowszych technologii bez kupowania na własność. Wypożyczaj najnowszy sprzęt w korzystnej cenie! Na wakacje, spotkanie ze znajomymi, rodzinną imprezę czy wesele - u nas znajdziesz elektronikę na każdą okazję.

Oferujemy dwa modele wypożyczeń: Elastyczny (Flexi) oraz Subskrypcja

W modelu Flexi nie deklarujesz długości wynajmu. To Ty decydujesz ile będzie trwało Twoje wypożyczenie - możesz zamówić zwrot kiedy zechcesz, w dowolnym momencie. Cena wypożyczenia za dobę maleje każdego dnia. W Subskrypcji deklarujesz minimalny okres wynajmu produktu - oferujemy możliwość wypożyczenia sprzętu na 1, 3, 6 lub 12 miesięcy. Im dłuższy okres wynajmu, tym mniejsza cena za miesiąc. Jeśli nie zwrócisz produktu w zadeklarowanym czasie, okres wynajmu automatycznie przedłuży się o kolejny miesiąc.

Tysiąc produktów w Twojej kieszeni

W Naszej ofercie znajdziesz wiele pozycji, które z pewnością będziesz chciał natychmiast przetestować! Otrzymujesz dostęp do tysiąca produktów, takich jak konsole, VR, drony, projektory, sprzęty Apple, inteligentne AGD, kamery sportowe, audio i wiele więcej. Wypożyczenie ulubionych urządzeń kosztuje cząstkę ceny detalicznej – płacisz tylko za rzeczywisty okres korzystania.

Jesteśmy dostępni w całej Polsce!

W Plenti to Ty decydujesz, na jak długi czas chcesz wypożyczyć sprzęt - nie nic musisz deklarować z góry. Gdy dany produkt Ci się znudzi, możesz go zwrócić jednym kliknięciem. W Warszawie oferujemy dostawę instant - zamów już teraz, a po kilkudziesięciu minutach pod Twoimi drzwiami zjawi się nasz kurier. W przypadku zamówień spoza Warszawy możliwa jest realizacja dostawy za pomocą usługi InPost - nasze produkty możesz zamówić do dowolnego Paczkomatu na terenie całego kraju.

Z nami wszystko staje się prostsze.

Wiemy, że są produkty, które warto kupić i posiadać na stałe. Całą resztę dostaniesz w Plenti!

What’s New

Version 2.20.3

Ciągle zmieniamy naszą aplikację, wsłuchując się w Wasze uwagi i potrzeby. Dodajemy nowe funkcjonalności aby sprawić, by wynajem stawał się niesamowicie prosty i przyjemny. Oto lista zmian ostatniej aktualizacji:

Poprawki interfejsu.
Zwiększenie wydajności.

Ratings and Reviews

1.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

App Privacy

The developer, Plenti sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

 • Location
 • Contact Info
 • Usage Data
 • Sensitive Info

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Financial Info
 • Location
 • Contact Info
 • User Content
 • Identifiers
 • Sensitive Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

 • Usage Data
 • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

 • Family Sharing

  With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You Might Also Like