iPhone Screenshots

Description

Hepsi PeP’te, hepsi cepte! PeP ile, paranızın kontrolü sizin elinizde!
PeP mobil uygulaması ile yurt içi ve yurt dışı para gönderme / alma işlemlerinizi 7/24 hızlı, kolay , çok hesaplı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

PeP Nedir?
PeP, 7/24 çok hesaplı yurt içi ve yurt dışı para transferi , yurt dışı alışverişde PeP Visa kartla kur avantajı ve ücretsiz para çekme imkanı sağlayan bir dijital cüzdanıdır.

PeP ile Neler Yapabilirsiniz? 

Para yükleme

Kredi kartı, banka kartı ya da havale/EFT ile para yükleyebilir, tüm ATM’leri kullanarak nakit paranızı dilediğiniz gibi PeP hesabınıza yükleyebilirsiniz.

Para Gönderme

PeP hesabınız ile yurt içindeki herhangi bir bankadaki kendi hesaplarınıza ve Avrupa’daki herhangi bir banka hesabına, 7/24 hızlı, kolay, çok hesaplı ve güvenli para transferi yapabilirsiniz.

Para İsteme
Paraya ihtiyacınız olduğunda, ödeme almak istediğinizde sadece telefon numarası girişi ile istediğiniz kişiye para isteği göndererek ödeme talep edebilirsiniz.

İndirimli Akaryakıt
PeP uygulaması ile, OPET istasyonlarında indirimli akaryakıt satın alabilirsiniz

Güvenlik

PeP, Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.’nin tescilli markasıdır. Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş., Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'ndan (BDDK) 13/07/2017 tarihinde lisans almış yetkili bir Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri kuruluşudur. PeP hesabınızda bulunan birikimleriniz, BDDK mevzuatı güvencesinde koruma altındadır. Size özel tek kullanımlık şifre (SMS OTP) ile mobil uygulama ve internet şubemize güvenli erişim sağlayabilirsiniz.

What’s New

Version 2.1.18

PeP’i sizin için geliştirmeye devam ediyoruz. Bu sürümde yeni neler mi var?

• Güzel haber! Artık Mavi Kart sahipleri de PeP üyesi olabilir.
• PeP Visa Kart talebinde adres bilgilerinizi doldurmak çok kolay. Mevcut konumunuzu kullanarak güncel adresinizi kayıt edebilirsiniz.
• Karşınızda PeP Haritam menüsü! PeP haritam ile üyeliğinizi Premium segmente yükseltmek çok eğlenceli. PeP’in size vermiş olduğu görevler ile Premium segmentin yüksek işlem limit avantajlarından yararlanabilirsiniz.
• Kampanya ve bilgilendirmelerden haberdar olabilmeniz için e-posta adresini doğrulamayı unutmayın!

Sizi dinleyerek PeP Mobil’i geliştirmeye devam edeceğiz. Apple Store ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden yorumlarınızı bekliyoruz.

Ratings and Reviews

2.8 out of 5
9 Ratings

9 Ratings

arcasari2 ,

Umarım birşey olmaz

Daha yeni indiriyorum umarım hesabım falan çalınmaz

Information

Seller
PALADYUM ELEKTRONIK PARA VE ODEME HIZMETLERI ANONIM SIRKETI
Size
104.8 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Turkish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like