Screenshots

Description

Kelime türetme konusunda ne kadar yeteneklisin? Peteklerle oluşturulmuş farklı boyutlardaki harf piramitleri seni bekliyor. Üstelik internet bağlantısı gerekmeden her yerde oynayabilirsin.

Alışılmışın dışına çıkarak farklı boyutlardaki piramit panolarda kelime aramak çok daha zevkli ve belki de bir o kadar zor olabilir.

İnternet gerektirmeyen, geniş harf yelpazesiyle 3 harflilerden 11 harflilere kadar çok sayıda kelime türetebileceğiniz bir oyun. Her seferinde birbirinden farklı oluşumlarla karşılaşırsınız. Tamamen kendi becerinizi ortaya koymalısınız, çünkü piramit kelime avının herhangi bir yerde yardımcısı yok.

Parmağınızı harfin üzerine koyun ve 3 harfliden 11 harflilere kadar kelime oluşturacak şekilde komşu hücrelere kaydırın. Oluşturduğunuz veya bulduğunuz kelimedeki harf sayıları kadar puan toplarsınız. Bu nedenle uzun kelimelere öncelik vermeniz faydalı olabilir.

Tüm piramit boyutlarına ulaştığınızda artık size en uygun büyüklükteki piramit ile on binlerce kelime oluşturabilirsiniz.


Oyunumuz 2 farklı ana bölümden oluşmaktadır.

Birinci bölümde piramidin içine gizlenmiş kelimeler liste halinde verilir ve piramit içinden bu kelimeleri bulmanız gerekir. Ekranın alt bölümünde yer alan kelimeleri buldukça, bulduğunuz kelimeler listeden silinecektir. Bu bölümde daha yüksek katlı piramitlerin kilidini açmak için kelimelerin en az %90'ını bulmanız gerekecek. Alabileceğiniz toplam puan kadar saniye cinsinden süreniz olacak. Oyunda hızlanmak ve kelimeleri tanımak için ideal.

İkinci bölümde ise piramidin içine gizlenmiş kelimeleri bulmanız istenmektedir. Bu bölümde harflere odaklanarak mümkün olduğunca fazla kelime türetmeye çalışmalısınız. Ne kadar kelime avlarsanız, puanınız o kadar yükselir. Bu bölümde ekranın alt bölümünde kaç harfli kelimeden kaçar tane olduğu yazmaktadır. Kelimeleri buldukça burada yer alan kelime sayıları azalacaktır. Hepsini bulana kadar devam edin. Bu bölümde, sonraki piramidin kilidini açmak için, alınabilecek toplam puanın en az yarısını almanız gerekmektedir. Uzun kelimelere odaklanın veya kısa kelimeleri çok hızlı bir şekilde oluşturun.


Uygulamamız ailece oynayabileceğiniz yaklaşık 50 bin kelime içermektedir. Buna rağmen uygulamamızda bulunmayan ama olması gerektiğini düşündüğünüz kelimeler varsa bunları bize e-posta adresimiz üzerinden yazabilirsiniz. Aynı şekilde, uygulamamızdan çıkarılması gerektiğini düşündüğünüz kelimeleri de yine bize e-posta adresimiz üzerinden yazabilirsiniz. Başarılar ve iyi eğlenceler...

What’s New

Version 1.2

1.000'den fazla yeni kelime eklendi.
Tasarım ve performans iyileştirmeleri yapıldı.

Information

Seller
Mahmut Kok
Size
23.2 MB
Category
Games
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Turkish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like