POLKey - polska klawiatura 4+

UniOffice Systemhouse Ltd.

    • $4.99

Screenshots

Description

Poświęć trochę czasu na przeczytanie tego opisu.

Pełna klawiatura z polskimi akcentami. Na iPadzie otrzymujemy zwykłą pełnowymiarową klawiaturę, podczas gdy na iPhonie litery akcentowane są dostępne w dodatkowym rzędzie, dzięki czemu możemy pisać przy użyciu jak najmniejszej liczby gestów i klawiszy Shift.

Aby skorzystać z klawiatury należy uruchomić aplikację POLKey, następnie za pomocą przycisku w aplikacji przejść do Ustawień. Tutaj w klawiaturach ustaw jedną z polskich klawiatur. Ponadto kilka dodatkowych opcji w Ustawieniach sprawia, że ​​korzystanie z klawiatury jest wygodniejsze.

W przypadku niektórych aplikacji (np. Messenger, WhatsApp, Viber, Notes itp.) może być konieczne ponowne uruchomienie aplikacji, aby POLKey pojawił się jako opcjonalna klawiatura.
Po zmianie jakichkolwiek ustawień należy ponownie uruchomić lub uruchomić aplikację POLKey, aby ustawienia zaczęły obowiązywać na klawiaturze.

Korzystanie z niestandardowych klawiatur może być wyłączone w niektórych aplikacjach, więc klawiatura nie będzie dostępna dla tych aplikacji. Aplikacje bankowe są zazwyczaj takie.

Klawiatury można również używać bez przełącznika „Zezwól na pełny dostęp”, ale w takim przypadku niektóre funkcje (np. dotykowe sprzężenie zwrotne, VoiceOver) nie będą działać i możliwe, że klawiatura nie będzie dostępna w niektórych aplikacjach, dlatego zalecamy włączenie opcji.
Oczywiście klawiatura w żaden sposób nie zarządza, nie śledzi ani nie przechowuje wprowadzanych za jej pośrednictwem danych.

Aplikacja nie ma opcji bezpłatnego okresu próbnego, ponieważ Apple zapewnia pełny zwrot pieniędzy za zakupione aplikacje w ciągu dwóch tygodni od zakupu na stronie https://reportaproblem.apple.com.

What’s New

Version 1.02

Drobne poprawki: zmodyfikowany układ klawiatury na iPhonie, poprawka VoiceOver.

App Privacy

The developer, UniOffice Systemhouse Ltd., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members can use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

SmartEvents
Business
TelVIR
News
INFOTÉR 2022
Business
HUNKey - a magyar billentyűzet
Utilities
Instant Beauty
Lifestyle

You Might Also Like

µMagnetometer
Utilities
Vivaldi Powerful Web Browser
Utilities
Play24
Utilities
ColorNote Notepad Note
Utilities