Screenshots

Description

Gedik Holding ve Gedik Üniversite’nin ortak iletişim platformu olan radyo portalı Radyo Gedik’i canlı dinleme imkanı veren uygulamadır. Uygulama üzerinden canlı yayınların yanısıra portala erişim de bulunmaktadır.

Radyo Gedik Türkiye’nin ilk kurumsal internet radyosu projesidir. Gedik Holding bünyesinde çalışan motivasyonunu ve iletişimi artırmak, Sanayi, Eğitim ve Sosyal alanların tümünü kapsayan bir buluşma platformu yaratmak amacıyla yola çıkmıştır. Kurum içi iletişimin tüm ihtiyaçlarını karşılayan program akışının yanısıra kurumun dış dünyayla iletişimini kuvvetlendirmek, ayrıca Türkiye’de haber alma, bilgi verme, eğlendirme gibi tüm bileşenleri birarada tutan bir yayın organı yaratarak mevcut medya kanalları arasına iyi bir örnek daha koyabilmek amacını taşımaktadır. Radyo Gedik geleneksel bir mecra olan radyoyu yeni teknolojileri kullanarak internete taşımış çağdaş bir yayın platformudur. Özgün içerikli yayınlar internet üzerinden gün boyunca canlı gerçekleşmekte, mobil uygulamalarla desteklenmektedir.

Radyo gedik canlı radyo dinleme ve podcast dinleme platformu.
Radyo programlarını canlı olarak dinleyebilir radyo programını kaçırırsanız podcast üzerinden geriye ve ileriye sararak dinleyebilirsiniz.

Radyo Gedik gedik üniversitesi öğrencileri ve tüm gedik ailesine hizmet veren ortak radyo platformudur.

Podcast programlarını istediğin zaman dinle ve beğenilen listenize ekleyebilirsiniz. Böylece radyo programlarını kaçırsanız bile podcastler üzerinden erişbelir. Radyo programını dinleyebilirsiniz.

Radyomuza 7/24 erişebilir radyo uygulamamız içerisinden radyo programlarını takip edebilirsiniz.

Radyo Gedik Türkiyenin ilk kurumsal radyo 'su

What’s New

Version 3.0.2

Gedik Kaynak
-Açılış optimize edildi
-Fontlar optimize edildi

App Privacy

The developer, GEDİK HOLDİNG, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like