iPhone Screenshots

Description

Poznaj aplikację mobilną przeznaczoną dla Użytkowników korzystających z SaldeoSMART w wersji online.
Aby korzystać z aplikacji mobilnej konieczny jest dostęp do programu SaldeoSMART. Logowanie jest możliwe zarówno dla Użytkowników Panelu Księgowego, jak i Panelu Firmy. SaldeoSMART to innowacyjny program dla firm oraz księgowych. Zobacz funkcje dostępne w aplikacji mobilnej:
- DODAWANIE i EDYCJA DOKUMENTÓW W PDF
Proste i szybkie – wystarczy zeskanować dowolny dokument telefonem i dodać go przez aplikację mobilną zainstalowaną na Twoim telefonie. Dokument będzie natychmiast widoczny w Twoim koncie SaldeoSMART zarówno dla Ciebie, jak i Twojego księgowego. W zakładce Załączniki dodasz i edytujesz załączniki do dokumentów oraz dokumenty powiązane. Dodane dokumenty - faktury, a dla Użytkowników Obiegu Dokumentów także umowy, pisma i zamówienia, możesz edytować w aplikacji.
- ODCZYTYWANIE DOKUMENTÓW
Dodawany dokumentów można automatycznie odczytać przy użyciu OCR. W ten sposób faktura, po dodaniu do archiwum dokumentów, będzie od razu opisana (numer, daty, kwoty czy nazwa kontrahenta).
- WYSZUKIWANIE I WYSYŁANIE DOKUMENTÓW
Musisz sprawdzić dokument, który oddałeś do księgowości, a nie masz pod ręką komputera - wyszukaj go w aplikacji mobilnej po różnych parametrach i filtrach. Gdy znajdziesz potrzebny dokument, wyświetlisz podgląd skanu oraz będziesz mógł wysłać go mailem.
- AKCEPTACJA DOKUMENTÓW W OBIEGU
Zdalnie zatwierdzisz dokumentów i przekażesz je do kolejnego etapu w Obiegu Dokumentów z uwzględnieniem akceptacji równoległej, warunków przejścia, wskazywania osoby odpowiedzialnej i dodania komentarza. O dokumentach przypisanych do Użytkownika poinformujemy komunikatami push.
- WYSTAWIANIE I WYSZUKIWANIE FAKTUR SPRZEDAŻOWYCH
Wystaw fakturę sprzedażową, VAT Marża, czy fakturę dla nievatowców w swoim telefonie. Bazy kontrahentów i towarów są pobierane automatycznie. Możesz także dodać nowego kontrahenta lub towar. Wystawioną fakturę wyślesz od razu do swojego kontrahenta. Jeśli musisz sprawdzić wystawioną wcześniej fakturę, to dzięki wyszukiwarce błyskawicznie ją odnajdziesz i zobaczysz jej pogląd.
- PRZEGLĄDANIE ROZLICZENIA KSIĘGOWEGO
W podsumowaniu rozliczenia księgowego Firmy są informacje na temat przychodu, kosztów, zysku/straty narastająco. Użytkownik może zobaczyć także szczegóły rozliczenia, czyli rodzaje podatków/ ZUS do zapłaty oraz informacje czy są one już zapłacone. O nowych podatkach, ZUS czy terminach ich płatności informujemy na bieżąco komunikatami push.
- KONTROLA PŁATNOŚCI
Dotyczy zarówno faktur sprzedażowych, jak i dokumentów kosztowych. Można wprowadzać płatności częściowe. Masz także dostęp do listy niezapłaconych faktur sprzedażowych i dokumentów kosztowych Firmy wraz z ich podsumowaniem.
- ZADANIA
Przeglądaj, edytuj i dodawaj zadania zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. O zbliżającym się terminie realizacji zadania przypomną powiadomienia push.
- NARZĘDZIE DWUSKŁADNIKOWEGO UWIERZYTELNIENIA
Podejrzyj kod w zakładce “Autoryzacja”. Dostępny od wersji 2.59 online SaldeoSMART.
- AUTOMATYCZNA BLOKADA DOSTĘPU
Ustaw czas po jakim ma nastąpić blokada dostępu do aplikacji


***
Rozliczenia księgowe, faktury sprzedażowe i funkcje z nimi związane są dostępne wyłącznie w Pakiecie Komunikacja z Klientem, a Zadania w Zarządzaniu Biurem.
Dbamy o bezpieczeństwo i dostęp do informacji zgodnie z nadanymi uprawnieniami – widoczność poszczególnych elementów oraz dostęp do funkcjonalności zależy od uprawnień przypisanych do danego użytkownika. Uprawnienia użytkowników może zmienić Administrator Konta.
Funkcjonalność SaldeoSMART jest dostosowana do potrzeb zarówno księgowych, jak i firm. Z programu korzysta już 120 000 firm w całej Polsce. Miesięcznie przetwarzane jest 2,5 mln stron dokumentów i wystawiane 120 tys. faktur sprzedażowych. Teraz do dokumentów kosztowych i faktur swoich (firma) lub swoich Klientów (księgowy) masz dostęp z poziomu aplikacji mobilnej zainstalowanej w Twoim telefonie.

What’s New

Version 1.17.1

W nowej wersji aplikacji dodaliśmy możliwość pobierania pliku z dokumentem lub fakturą do pamięci telefonu. Rozbudowaliśmy widok “Podsumowania” poprzez podział podsumowania księgowego na odrębne miesiące. W przypadku Panelu Firmy zakładkę tą uzupełniliśmy o “Podsumowania bieżące”. W celu ułatwienia logowania w aplikacji dodaliśmy możliwość zmiany i ustawienia kodu logowania z poziomu aplikacji. Dla wzrostu bezpieczeństwa dodaliśmy możliwość ustawienia automatycznego wylogowania z aplikacji.

App Privacy

The developer, BrainSHARE IT sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You Might Also Like