iPhone Screenshots

Description

Poznaj aplikację mobilną przeznaczoną dla Użytkowników korzystających z SaldeoSMART w wersji online.
Aby korzystać z aplikacji mobilnej konieczny jest dostęp do programu SaldeoSMART. Logowanie jest możliwe zarówno dla Użytkowników Panelu Księgowego, jak i Panelu Firmy. Konto dla firmy możesz uzyskać w ramach współpracy ze swoim biurem rachunkowym lub kupując wybrany Pakiet SaldeoSMART dla swojej firmy.
SaldeoSMART to innowacyjny program dla firm oraz księgowych. Zobacz funkcje dostępne w aplikacji mobilnej:
- DODAWANIE i EDYCJA DOKUMENTÓW W PDF
Proste i szybkie – wystarczy zeskanować dowolny dokument telefonem i dodać go przez aplikację mobilną zainstalowaną na Twoim telefonie. Dokument będzie natychmiast widoczny w Twoim koncie SaldeoSMART zarówno dla Ciebie, jak i Twojego księgowego. W zakładce Załączniki dodasz i edytujesz załączniki do dokumentów oraz dokumenty powiązane. Dodane dokumenty - faktury, a dla Użytkowników Obiegu Dokumentów także umowy, pisma i zamówienia, możesz edytować bezpośrednio w aplikacji.
- ODCZYTYWANIE DOKUMENTÓW
Dodawany dokumentów można automatycznie odczytać przy użyciu OCR. W ten sposób faktura, po dodaniu do archiwum dokumentów, będzie od razu opisana (numer, daty, kwoty czy nazwa kontrahenta).
- WYSZUKIWANIE I WYSYŁANIE DOKUMENTÓW
Musisz sprawdzić dokument, który oddałeś do księgowości, a nie masz pod ręką komputera - wyszukaj go w aplikacji mobilnej po różnych parametrach i filtrach. Gdy znajdziesz potrzebny dokument, wyświetlisz podgląd skanu oraz będziesz mógł wysłać go mailem.
- AKCEPTACJA DOKUMENTÓW W OBIEGU
Zdalnie zatwierdzisz dokumentów i przekażesz je do kolejnego etapu w Obiegu Dokumentów z uwzględnieniem warunków przejścia, wskazywania osoby odpowiedzialnej i dodania komentarza. O dokumentach przypisanych do Użytkownika poinformujemy komunikatami push.
- WYSTAWIANIE I WYSZUKIWANIE FAKTUR SPRZEDAŻOWYCH
Nową fakturę sprzedażową wystawisz w aplikacji – analogicznie jak w programie. Bazy kontrahentów i towarów są pobierane automatycznie, możesz także dodać nowego kontrahenta lub towar. Wystawioną fakturę wyślesz od razu do swojego kontrahenta. Jeśli musisz sprawdzić wystawioną wcześniej fakturę, to dzięki wyszukiwarce błyskawicznie ją odnajdziesz i zobaczysz jej pogląd.
- PRZEGLĄDANIE ROZLICZENIA KSIĘGOWEGO
W podsumowaniu rozliczenia księgowego Firmy są informacje na temat przychodu, kosztów, zysku/straty narastająco. Użytkownik może zobaczyć także szczegóły rozliczenia z ostatniego uzupełnionego miesiąca, czyli rodzaje podatków/ ZUS do zapłaty oraz informacje czy są one już zapłacone. O nowych podatkach, ZUS czy terminach ich płatności informujemy na bieżąco komunikatami push.
- KONTROLA PŁATNOŚCI
Dotyczy zarówno faktur sprzedażowych, jak i dokumentów kosztowych. Można wprowadzać płatności częściowe. Masz także dostęp do listy niezapłaconych faktur sprzedażowych i dokumentów kosztowych Firmy wraz z ich podsumowaniem.
- ZADANIA
Przeglądaj Listę Zadań oraz ich detale zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Funkcja jest dostępna dla użytkowników pakietu Zarządzanie Biurem.
***
Dbamy o bezpieczeństwo i dostęp do informacji zgodnie z nadanymi uprawnieniami – widoczność poszczególnych elementów oraz dostęp do funkcjonalności zależy od uprawnień przypisanych do danego użytkownika. Uprawnienia użytkowników może zmienić Administrator Konta.
Rozliczenia księgowe, faktury sprzedażowe i funkcje z nimi związane są dostępne wyłącznie w Pakiecie Komunikacja z Klientem.
Funkcjonalność SaldeoSMART jest dostosowana do potrzeb zarówno księgowych, jak i firm. Z programu korzysta już 120 000 firm w całej Polsce. Miesięcznie przetwarzane jest 2 500 000 stron dokumentów i wystawiane ponad 100 000 faktur sprzedażowych. Teraz do dokumentów kosztowych i faktur swoich (firma) lub swoich Klientów (księgowy) masz dostęp z poziomu aplikacji mobilnej zainstalowanej w Twoim telefonie.

What’s New

Version 1.11.1

Ta wersja zawiera poprawkę dotyczącą wyświetlania okna pomocy na ekranie logowania, jeśli użytkownik nie zna kodu.

App Privacy

The developer, BrainSHARE IT sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer's privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Information

Seller
BrainSHARE IT sp.z o.o.
Size
16.5 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like