SaldeoSMART 4+

BrainSHARE IT sp. z o.o.

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Aby korzystać z aplikacji mobilnej, konieczny jest dostęp do programu SaldeoSMART w wersji webowej. Poznaj aplikację mobilną przeznaczoną dla Użytkowników korzystających z SaldeoSMART w wersji online.

- PRZESYŁANIE FAKTUR DO KSeF

Prześlij do KSeF wystawione faktury zgodnie z wymaganiami Ministerstwa Finansów.

- DODAWANIE i EDYCJA DOKUMENTÓW W PDF

Proste i szybkie – wystarczy zeskanować dowolny dokument telefonem i dodać go przez aplikację mobilną zainstalowaną na Twoim telefonie. Dokument będzie natychmiast widoczny w Twoim koncie SaldeoSMART zarówno dla Ciebie, jak i Twojego księgowego. W zakładce Załączniki dodasz i edytujesz załączniki do dokumentów oraz dokumenty powiązane. Możesz edytować dodane dokumenty — faktury, a dla Użytkowników Obiegu Dokumentów także umowy, pisma i zamówienia.

- ODCZYTYWANIE DOKUMENTÓW

Pobrany dokument można automatycznie odczytać przy użyciu OCR. W ten sposób faktura będzie od razu opisana (numer, daty, kwoty czy nazwa kontrahenta) a także nadasz jej właściwy typ.

- WYSZUKIWANIE I WYSYŁANIE DOKUMENTÓW

Musisz sprawdzić dokument, który oddałeś do księgowości, a nie masz pod ręką komputera? Wyszukaj go w aplikacji mobilnej po różnych parametrach i filtrach. Gdy znajdziesz potrzebny dokument, wyświetlisz podgląd skanu oraz będziesz mógł wysłać go mailem.

- AKCEPTACJA DOKUMENTÓW W OBIEGU

Zdalnie zatwierdzisz dokumentów i przekażesz je do kolejnego etapu w Obiegu Dokumentów z uwzględnieniem: akceptacji równoległej, warunków przejścia, wskazywania osoby odpowiedzialnej i dodania komentarza. O dokumentach przypisanych do Ciebie zostaniesz poinformowany przez komunikaty push.

- WYSTAWIANIE i OBSŁUGA FAKTUR SPRZEDAŻOWYCH

Wystaw fakturę profroma, sprzedażową, VAT Marża, od kwoty brutto lub fakturę dla nievatowców w swoim telefonie. Możesz dodać nowego kontrahenta, towar, pobrać dane z bazy lub wprowadzić datę wpłaty. Dodatkowo oznaczysz kod GTU oraz procedurę JPK na fakturze. Wystawioną fakturę wyślesz od razu do swojego kontrahenta, oznaczysz, jako opłaconą, wystawisz podobną, usuniesz lub pobierzesz na telefon. Błyskawicznie odnajdziesz również wszystkie wystawione wcześniej faktury dzięki przejrzystemu układowi powiazań miedzy fakturami a związanymi z nimi proformami czy korektami.

- PRZEGLĄDANIE ROZLICZENIA KSIĘGOWEGO

W podsumowaniu rozliczenia księgowego Firmy są informacje na temat przychodu, kosztów, zysku/straty narastająco. Użytkownik może zobaczyć także szczegóły rozliczenia, czyli rodzaje podatków/ ZUS do zapłaty oraz informacje czy są one już zapłacone. SaldeoSMARt wyśle Ci powiadomienie push jeśli pojawią się nowe informacje o podatkach, ZUS czy upływającym terminie ich płatności.

- KONTROLA PŁATNOŚCI

Dotyczy zarówno faktur sprzedażowych, korekt, proform, dokumentów kosztowych jak i podatków oraz ZUS Możesz wprowadzać płatności częściowe. Masz także dostęp do listy niezapłaconych faktur sprzedażowych, dokumentów kosztowych, podatków i ZUS firmy wraz z ich podsumowaniem.

- ZADANIA

Przeglądaj, edytuj i dodawaj zadania zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. O zbliżającym się terminie realizacji zadania przypomną powiadomienia push.

- KADRY

Uzyskaj łatwy dostęp do teczki pracownika oraz dokumentów kadrowych.

- BEZPIECZEŃSTWO

Podejrzyj kod dwuskładnikowego logowania w zakładce “Autoryzacja." Możesz również ustawić czas, po jakim ma nastąpić blokada dostępu do aplikacji mobilnej.

- PRACA Z KLIENTAMI BIURA

W trakcie użytkowania aplikacji łatwo zmienisz firmę/klienta na którym pracujesz. Możesz to zrobić na widoku wyszukiwarki, podczas dodawania dokumentów oraz na podsumowaniu księgowym.

***

Dbamy o bezpieczeństwo i dostęp do informacji zgodnie z nadanymi uprawnieniami – widoczność poszczególnych elementów oraz dostęp do funkcjonalności zależy od uprawnień przypisanych do danego użytkownika. Uprawnienia użytkowników może zmienić Administrator Konta.

What’s New

Version 1.25.0

Wraz z nową wersję aplikacji poprawiliśmy ergonomię pracy z wyszukiwarką faktur oraz wprowadziliśmy nową sekcję związaną z pomocą i kontaktem. Na liście faktur teraz prezentujemy powiązania pomiędzy różnymi typami faktur. Użytkownik w łatwy sposób może nawigować pomiędzy korektą, proformą, zaliczką a fakturą końcową. Dodatkowo użytkownik zyskał możliwość oznaczenia jako opłacone podatki, ZUS oraz korektę i proformę.

App Privacy

The developer, BrainSHARE IT sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Finance
Finance
Business
Finance
Business
Productivity