iPhone Screenshots

Description

Prezentujemy aplikację mobilną SaldeoSMART.
SaldeoSMART to innowacyjny program dla firm oraz księgowych. Umożliwia odczytywanie papierowych i elektronicznych dokumentów, wyciągów bankowych, generowanie elektronicznych przelewów, wystawianie faktur przez firmy czy przesyłanie przez księgowych rozliczeń księgowych dla firm. Funkcjonalność SaldeoSMART jest dostosowana do potrzeb zarówno księgowych, jak i firm.
Aby korzystać z aplikacji mobilnej SaldeoSMART konieczne jest posiadanie dostępu do Panelu Firmy w programie SaldeoSMART. Konto dla firmy możesz uzyskać w ramach współpracy ze swoim biurem rachunkowym lub kupując wybrany Pakiet SaldeoSMART dla swojej firmy.

Przedstawiamy aplikację mobilną SaldeoSMART. Aplikacja mobilna umożliwia:
- DODAWANIE DOKUMENTÓW
Dodawanie dokumentów jeszcze nigdy nie było takie szybkie – wystarczy zrobić zdjęcie i dodać je przez aplikację mobilną zainstalowana na Twoim telefonie. Dokument będzie natychmiast widoczny w Twoim koncie SaldeoSMART zarówno dla Ciebie, jak i Twojego księgowego.
- WYSZUKIWANIE DOKUMENTÓW
Potrzebujesz sprawdzić coś w dokumencie, który oddałeś do księgowości, a nie masz pod ręką komputera. Teraz dokumenty wyszukasz w aplikacji mobilnej. Wyszukiwarka pozwala wyszukiwać dokumenty po różnych parametrach. Gdy już znajdziesz potrzebny dokument, wyświetlisz podgląd skanu.
- WYSZUKIWANIE FAKTUR
Wystawiłeś fakturę, jednak musisz ją sprawdzić. Już nie musisz logować się do programu w komputerze, możesz wyszukiwać wystawione faktury w aplikacji mobilnej. Dzięki wyszukiwarce faktur błyskawicznie odnajdziesz potrzebną fakturę i zobaczysz jej pogląd.

Dodatkowo, w aplikacji mobilnej SaldeoSMART masz także dostęp do:
- sumy niezapłaconych dokumentów kosztowych,
- sumy niezapłaconych faktur sprzedażowych,
- podsumowania rozliczenia księgowego, czyli przychód, koszty, zysk/ strata narastająco.

Dbamy o bezpieczeństwo i dostęp do informacji zgodnie z nadawanymi uprawnieniami – widoczność poszczególnych elementów oraz dostęp do funkcjonalności zależy od uprawnień przypisanych do danego użytkownika. Uprawnienia użytkowników może zmienić Administrator Konta.
Faktury sprzedażowe i funkcje z nimi związane są dostępne wyłącznie w Pakiecie SaldeoSMART Komunikacja z Klientem.

Z SaldeoSMART korzysta już 60 000 firm w całej Polsce, miesięcznie przetwarzanych jest ponad 1 000 000 stron dokumentów i wystawianych blisko 60 000 faktur sprzedażowych.
Teraz do swoich dokumentów kosztowych i faktur masz dostęp z poziomu aplikacji mobilnej zainstalowanej w Twoim telefonie. W kolejnych miesiącach aplikacja mobilna SaldeoSMART będzie rozwijana o nowe funkcje.

What’s New

Version 1.1.0

Poprawki błędów

Information

Seller
BrainSHARE IT sp.z o.o.
Size
10.3 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© BrainSHARE Sp. z o.o. 2019
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like