Screenshots

Description

search bugfix

Aplikacja SATIS Mobile jest dostępna dla wszystkich użytkowników posiadających dostęp do webowej wersji systemu SATIS. Przeznaczona jest dla administratorów flot oraz szefów firm, którzy potrzebują dostępu do aktualnej informacji o pojazdach monitorowanych przez firmę SATIS GPS. Aplikacja wspiera monitorowanie floty pojazdów w czasie rzeczywistym oraz obsługę alarmów wstępnie zdefiniowanych w systemie SATIS. Umożliwia jednoczesny podgląd pozycji wszystkich obserwowanych pojazdów, jak i każdego z osobna.

Teraz w szybki i wygodny sposób, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, uzyskasz dostęp do pozycji lokalizowanych pojazdów, prędkości, obrotów silnika oraz stanu paliwa (jeśli zainstalowane urządzenia pozwalają na odczyt tych danych).

Więcej informacji na www.satisgps.com

W przypadku problemów z logowaniem do aplikacji mobilnej, prosimy o przesłanie wiadomości na adres: serwis@satisgps.com.
Wiadomość powinna zawierać login oraz nazwę firmy.

What’s New

Version 1.4.15

bug fixes

App Privacy

The developer, Satis Gps Sp Z O O Spolka Komandytowo Akcyjna, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Currency And Crypto Converter
Travel
Kansas City Scout Traffic
Travel
Air Traffic Control Live
Travel
Global Blue - Shop Tax Free
Travel
SafePoint GPS
Travel
Ethiopian Airlines
Travel