SENSE Smart Roof 4+

Sense Monitoring Sp. z o.o.

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Pierwsze tak kompleksowe narzędzie do zarządzania bezpieczeństwem dachów płaskich. Aplikacja dostarcza wszystkie precyzyjne i wiarygodne dane dotyczące dachów z dowolnej liczby budynków. Zawiera moduł z informacjami dot. zmian pogodowych, umożliwiający przygotowanie się na opady deszczu lub śniegu.
Tym, co wyróżnia Platformę Smart Roof, jest wygodna obsługa, czytelnie prezentowane informacje, a także błyskawiczne działanie. Aplikacja powiadomi o wszelkich zdarzeniach wymagających uwagi. Kluczową korzyścią jest wiarygodna informacja o stanie konstrukcji budynku.
Aplikacja zbiera wyniki pomiarów o ugięciu dachu oraz o drożności wpustów, analizuje i archiwizuje dane przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Pozyskiwane informacje trafiają do chmury, gdzie są bezpiecznie przechowywane. Dostęp do informacji jest możliwy z dowolnego urządzenia mobilnego.
Platforma Smart Roof jest wyposażona w interaktywną mapę, pokazującą na jednym ekranie stan dowolnej liczby budynków. Intuicyjne wykresy umożliwiające szybkie zapoznanie się ze stanem dachu czy też przygotowanie się na nadciągające zmiany pogodowe.
Więcej informacji o innych produktach od Sense Monitoring dla bezpieczniejszego zarządzania dachami płaskimi, znajdziecie na stronie www.sense-monitoring.com

What’s New

Version 1.2

Wsparcie dla powiadomień

App Privacy

The developer, Sense Monitoring Sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Contact Info
  • Identifiers
  • Other Data

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • Identifiers
  • Other Data

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Productivity
Productivity
Productivity
Productivity
Productivity
Productivity