Seyahat konuşma kılavuzu 17+

Euvit, s.r.o.

Designed for iPad

    • 1.0 • 1 Rating
    • Free
    • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Yabancı bir ülkeye tatil yada bir iş gezisi için seyahat ediyor ve yerel dillerini bilmiyor musunuz? Yabancı bir ülkede bilinmeyen bir ortama giriyorsunuz, ama basitçe, bir şeyler satın almak için mağazalara gitmek, yemek için restoranlara gitmek, bazen konaklama bulmak için, araba kiralamak veya keyifli bir akşam için dışarı çıkmak gereklidir. Bu nedenle Seyahat konuşma kılavuzu, yerel dil bilginizin olmadığı her ülkede gerekli bir kılavuzdur. Ayrıca, en azından onlarla kendi dilinde konuşmaya çalıştığınızda yerel halkta her zaman mutluluk duyar.

Şüphesiz, İngilizce ile 89 ülkede, Almanca ile 10 ülkede, İtalyanca ile 7 ülkede konuşabilirsiniz, ancak Seyahat konuşma kılavuzu dünyanın hemen hemen her yerinde konuşmanıza yardımcı olur.

22 dil içeren tam koleksiyon Seyahat konuşma kılavuzu ile, yaklaşık 215 ülkede konuşmanız mümkün olacaktır (http://www.ismartphrase.com/pratik-seyahat-konusma-devletler bakın). Artık, herhangi bir seyahat rehberine ve sözlüğe ihtiyacınız yok.

Her Seyahat konuşması, seyahatlerde en çok gerekli 31 temaya ayrılmıştır, bu yüzden, normal günlük yaşamda bile yararlıdır (örneğin, selamlama ve tanıtımlar, hava durumu, ulaşım, yemek, konaklama, bankacılık).

Tek temalar, anadili olan kişiler tarafından hazırlanan cümleleri (sözcük grubu veya kelimeler) içerir. Temalar dizisi yolunuzda karşılaşabileceğiniz en normal durumları kapsar. Sadece okumak istemiyorsunuz, ama esasında bu cümleleri dinlemek istiyorsunuz, bu yüzden telaffuzunuzun egitimi çok kolay hale gelir. Bu nedenle, konuşmak için zahmet vermenize gerek yok, bir cümleyi yüksek sesle çalmak yeterli ve uygulama sizin için 'konuşacaktır'.

ÜCRETSİZ ve yükümlülük olmaksızın deneme - uygulamanın nasıl işlediğini ve içerdiği herşeyi keşfedin. Daha sonra, eğer isterseniz, seçtiğiniz dildeki ses kayıtlarını, veya her dildeki Seyahat konuşma kılavuzunun komple bir paketini direkt olarak uygulamadan satın almanız yeterli olacaktır.

Belirli bir dil yada ekonomik açıdan daha avantajlı tüm koleksiyonu satın aldıktan sonra, cümleleri, iPhone, iPad veya iPod touch’ınıza indirmek için hazır bulacaksınız . Online olmak zorunda değilsiniz - bu cümlelere istediğiniz zaman kullanımınızda sahipsiniz. Seyahat konuşmalarının incelikleri, bazen, konuşulan her ülkenin spesifik özellikleri nedeniyle (coğrafya, gastronomi, kültür, vb.), bir dilden diğerine farklılık gösterir.

Her dile ait 31 tema bulacaksınız:
* GENEL TERİMLER
* SELAMLAMALAR VE TANIŞTIRMALAR
* SORULAR, GENEL SORULAR
* ZIT KELİMELER
* OTEL, YERLEŞME
* LOKANTA
* KAHVALTI
* ÖN YEMEKLER
* ÇORBALAR
* ET
* BALIKLAR VE DENİZ ÜRÜNLERİ
* YEMEĞİN YANINDAKİLER
* SEBZE VE SALATALAR
* MEYVELER VE TATLILAR
* İÇECEKLER
* ŞİKAYETLER
* TREN YOLCULUĞU
* UÇAK YOLCULUĞU
* GEMİ YOLCULUĞU
* TOPLU TAŞIMA ARAÇLARIYLA YOLCULUK
* TAKSİ
* ARABA KİRALAMA

What’s New

Version 3.1

Bu uygulama Apple tarafından Apple Watch uygulaması simgesini göstermek üzere güncellendi.

Thank you for your feedback - we process all of them.

* optimalization for iOS 9
* new function in the application
* minor improvements in the application

If you have any comments, send them support@euvit.com please. That is only way to let us know. We appreciate your positive reviews. Thank you.

Ratings and Reviews

1.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Sss201 ,

Bedava degil dikkat.... İt's not free

Uygulamaya girdiginizde sesli olarak sadece 8-10 adet kelimeyi sesli olarak okuyor sonrasi icin sizden para istiyor. Benim kullanmak istedigim arapca oldugundan okuyamadigim icin faydasi olmadi ama belki diger dillerde latin harfleri oldugundan biraz daha faydasi olabilir.

App Privacy

The developer, Euvit, s.r.o., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

عبارات تستخدم في السفر
Travel
Inglés cotidiano
Education
الإنجليزية اليومية
Education
Разговорник для путешествий
Travel
每日英文
Education
Inglés de Negocios
Education

You Might Also Like

Şanal Kırşehir
Travel
Türk Telekom Sesli Adımlar
Navigation
Yol Arkadaşı
Travel
Konuşma Klavuzu - Sözlük
Travel
İstanbul Gezilecek Yerler
Travel
ZES - Araç Şarj İstasyon Ağı
Navigation