Screenshots

Description

Оновлення —2018!

Додаток для смартфонів та планшетів «Сингента Україна» - незамінний помічник сільгоспвиробника! Він стане у нагоді агрономам, власникам та директорам компаній, що пов’язані із вирощуванням сільськогосподарських культур, студентам аграрних ВУЗів та усім професіоналам аграрного сектору.

Оновлений каталог засобів захисту рослин та гібридів компанії Сингента , умови їх використання, сервіси для клієнтів, довідкова інформація, агрономічні калькулятори та контакти спеціалістів тепер завжди з Вами завдяки програмі для мобільних пристроїв «Сингента Україна».

Завантажте програму на свій смартфон і у Вас завжди з собою буде надійний помічник у Вашій нелегкій праці, адже, після встановлення, програма не потребує доступу до мережі Інтернет для своєї роботи!

Основні розділи програми:
• Засоби захисту рослин компанії «Сингента»
• Гібриди компанії «Сингента»
• Агрономічні калькулятори
• Довідкова інформація (особливості використання ЗЗР, основні хвороби та шкідники культур тощо)
• Контактна інформація

Новий легкий дизайн та зручна навігація по розділам додатку дозволяє отримувати більше задоволення від користування, а можливість пошуку по кожному із розділів програми економить Ваш час для знаходження потрібної інформації.

Додаток «Сингента Україна» буде постійно оновлювати та додавати нову інформацію, тому уважно слідкуйте за повідомленнями аби не пропустити нові цікаві речі!

ЩО НОВОГО У ДОДАТКУ «СИНГЕНТА УКРАЇНА»:
- Головна сторінка додатку тепер має більше розділів, тому Ви можете швидко перейти до потрібної інформації без зайвих дій.

- Кожен із розділів має поле пошуку, за допомогою якого можна швидко знайти потрібний продукт або іншу інформацію. Можна шукати продукти по різних параметрах, таких, як діюча речовина, ФАО, культура та інші.

- Кнопка "Повідомлення" у верхньому правому куті дозволяє отримати швидкий доступ до усіх повідомлень та інформації про оновлення.

- Кнопка "Меню" у верхньому лівому куті дозволяє швидко перейти у потрібний розділ з будь-якого місця у додатку

- На сторінках продуктів внизу завжди є доступ до основних розділів, таких як "ЗЗР" та "Насіння" - Вам не потрібно натискати кнопку "Назад", аби зайти в інший розділ

- Тепер на сторінках Засобів захисту рослин є зображення упаковки продукту

- Контактна інформація також оновлена. Крім того, за допомогою пошуку Ви можете шукати контакти по області,номеру телефону або прізвищу.

What’s New

Version 6.4

Додано новий розділ - Бібліотека Syngenta.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

Information

Seller
Alexey Dolhodushev
Size
157.7 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
You must be at least 17 years old to download this app.
Unrestricted Web Access
Copyright
© 2017 Syngenta
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer