SmogAlarm 2.0 4+

AiNeuron s.r.o.

    • 1,0 • Hodnocení: 1
    • Bezplatné

Snímky obrazovky

Popis

SmogAlarm 2.0 je mobilní aplikace organizace Čisté nebe. Aplikace zobrazuje data měřících stanic Českého hydrometeorologického ústavu. V menu Stanice vidíme všechny dostupné stanice, barevně rozlišené podle vypočteného indexu kvality ovzduší. U stanic označených šedou barvou není dostatek informací pro výpočet indexu kvality ovzduší.
Stanice můžeme řadit podle vzdálenosti, názvu nebo kvality ovzduší. Klepnutím na stanici se nám zobrazí její detail včetně historických dat. U stanic můžeme provádět též aktualizaci dat a polohy. Nově aplikace obsahuje záložku s informacemi o znečišťujícíh látkách a imisních limitech, součástí je také možnost nastavit notifikaci u oblíbených stanic, která vás upozorní na překročení limitu.

Novinky

Verze 4.1.1

Aktualizace aplikace a drobná vylepšení.

Hodnocení a recenze

1,0 z 5
Hodnocení: 1

Hodnocení: 1

so Wei SSU ,

Complete fail

Not in English; does not work in any way that I have been able to determine.

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojářská společnost „AiNeuron s.r.o.“ uvedl, že součástí opatření na ochranu soukromí v této aplikaci může být zpracování dat níže popsanými způsoby. Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů poskytnutých vývojářskou společností.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Postupy v oblasti ochrany osobních údajů se mohou lišit, například v závislosti na funkcích, které používáte, nebo na vašem věku. Další informace

Více od této vývojářské společnosti

Také by se vám mohlo líbit

Sensees
Health & Fitness
Záchranka
Medical
AirQo - Air Quality
Health & Fitness
Longevity AI
Health & Fitness
iC+Training
Health & Fitness
Zecke - Tick Prevention
Health & Fitness