Screenshots

Description

TAHSİLDAR İLE NELER YAPILIR?
Daha az personel ile müşterilerinizden ödemelerinizi alıp, tahsilat problemlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

BAYİLERDEN TAHSİLAT
Bayi ve alt bayilerinizin müşteri kartları ile cari hesaplarına mahsuben ödeme almasını sağlamaktadır. Yapılan tahsilat, bayinin cari hesabına kaydedilmektedir. Bayileriniz, müşterilerinden tahsilatını sizin sisteminizin üzerinden yapabileceklerdir. Böylelikle bayinin müşteriden yaptığı tahsilat ana şirketin hesabına geçmektedir. Online ödeme sistemi kullananlar bayilerine de online ödeme sistemi sağlamış olacaklardır.

MÜŞTERİLERDEN TAHSİLAT
Kurumsal ve bireysel müşterilerinizden internet ortamında tahsilat gerçekleştirebilirsiniz. Bulunduğunu yerde bir bilgisayar olması veya yanınızda akıllı bir telefon olması yeterli POS makinesi taşımanıza gerek kalmadan tahsilatınızı her yerden yapabilirsiniz. İsterseniz tek çekim, isterseniz taksitli ödeme alabilirsiniz. Tüm Visa, Master ve Amex kartların geçtiği tek çekim işleminde tek bir bankadan sanal pos almak yeterlidir.

USD VE EURO TAHSİLATI
Bayi veya müşterilerden dövizli tahsilat yapılabilmektedir. Tutar, ödeme ekranında döviz cinsinden yazılmakta ve tahsilat direkt döviz olarak yapılmaktadır. Bunun için bir adet döviz özellikli sanal pos almak gerekmektedir.

MOBİL CİHAZLARLA TAHSİLAT
Yeni nesil Responsive teknolojisi sayesinde sistem mobil cihazlarda çalışmaktadır. Responsive teknolojisi tarayıcılarda çalışmakta ve herhangi bir uygulama indirmeden direkt akıllı cihazlar ile ödeme/tahsilat yapılabilmektedir. Responsive mobilite ile ödeme ekranı kullanılan cihazın ekran çözünürlüğüne göre boyutlanabilmektedir.

E-MAIL İLE TAHSİLAT
Bayi ve müşterilere e-mail göndererek tahsilat yapılabilmektedir. Tahsil edilmek istenen tutar elle yazılabileceği gibi cari hesap ile entegre edilerek borç bakiye bilgisi ile de gönderim yapılabilmektedir.

TİCARİ YAZILIM ENTEGRASYONU
Cari hesap muhasebe entegrasyonu ile ödeme ve tahsilatların otomatik olarak cari hesaplara aktarılması, banka fişlerinin oluşturulması sağlanmaktadır.

SMS İLE TAHSİLAT
Bayi ve müşterilere SMS göndererek tahsilat yapılabilmektedir. Tahsil edilmek istenen tutar elle yazılabileceği gibi cari hesap ile entegre edilerek borç bakiye bilgisi ile de gönderim yapılabilmektedir.

What’s New

Version 1.1.4

Genel iyileştirme yapıldı.

App Privacy

The developer, TEKROM TEKNOLOJI ANONIM SIRKETI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You Might Also Like