TaskPano – İş Takip Program‪ı‬ 4+

AKINSOFT

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

* TaskPano İş Takip Programı modern tasarımı ve kullanıcı yapısı ile firmanızda olup biten işler bir kaç tıklama uzağınızda!!!

* Birden çok organizasyon, çalışma alanı, klasör ve proje oluşturarak firmanızda yapılan işleri sınıflandırabilirsiniz.

* Organizasyonlara, çalışma alanlarına ve projelere dilediğiniz kullanıcıları ekleyerek, ekipler kurabilir ve bu ekiplere özel görevler oluşturabilirsiniz. Ayrıca görevlere izleyiciler atayarak, dilediğiniz kullanıcıların yalnızca projeleri izlemesini sağlayabilirsiniz.

* TaskPano İş Takip Programı ile oluşturulan görevlere teslim tarihi ve planlama tarihi atayarak, zaman yönetiminizi hızlı bir şekilde planlayabilirsiniz.

* TaskPano İş Takip Programı içerisinde bulunan takvim modülü sayesinde iş planınızı günlük, haftalık ve aylık olarak takip edebilirsiniz.

* Oluşturduğunuz görevleri dilediğiniz sayıda listelere ayırabilir, bu listeler arasında görevleri kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

* Her proje için ayrı ayrı etiketler oluşturabilir ve bu etiketler yardımı ile görevleri sınıflandırabilirsiniz.

* Gelişmiş arama modülü sayesinde görevleri bir çok seçeceğe göre filtreleyip listeleyebilirsiniz.

* Etkinlik takibi modülü sayesinde organizasyon, çalışma alanı, proje ve görevde yapılan tüm değişiklikleri ve güncellemeleri detaylıca görüntüleyebilirsiniz.

* Görevlerde bulunan yorum kısmını kullanarak proje hakkında süreç bilgisi girebilir, ekip arasında iletişim sağlayabilirsiniz.

* Görevlerde bulunan kontrol listeleri sayesinde görev adımlarının daha ayrıntılı bir şekilde kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz.

* Haftalık, aylık, yıllık tekrarlayan görevler oluşturarak, belirlediğiniz zamanlarda otomatik görevler başlatabilirsiniz.

* TaskPano anlık bildirimi ve e-posta bildirimi sayesinde herhangi bir görev hareketinden anında haberdar olabilirsiniz.

* Takvim entegrasyonu sayesinde sizinle ilgili görevlerin teslim tarihi ve planlama tarihlerini iCalendar uyumlu takvim uygulamanızda otomatik olarak görüntüleyebilirsiniz.

What’s New

Version 2.02.07

* Takvim geliştirildi
* Görev listesi kullanıcı filtresi eklendi

App Privacy

The developer, AKINSOFT, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Business
Finance
Games
Finance
Shopping
Shopping

You Might Also Like

Finance
Business
Finance
Finance
Business
Finance