TML 4+

TML Egitim Danismanlik

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Online TUS ve DUS sektörünün lideri TML Eğitim şimdi mobil uygulamasıyla karşınızda! TML uygulaması doktor ve diş hekimlerinin her an kullanabilecekleri etkin bir eğitim platformu olarak tasarlandı. TML uygulamasında çalıştığınız dersi ve konuyu sisteme girerek kendinize hızlı tekrar görevleri oluşturabilirsiniz. Uygulama size her gün belirlediğiniz miktarda hızlı tekrar kartından oluşan görevler sunar. Tekrar kartlarını ne kadar bildiğinize göre gruplarsınız ve uygulama size az bildiğiniz kartları tekrar tekrar öğretinceye kadar gösterir.

Bilmediğin yere daha çok çalış:

TML uygulamasıyla bildiğin ve bilmediğin yerlere eşit önem verdiğin klasik usül tekrarlar son buluyor. Sınav hazırlık sürecinde en önemli sorunlardan birisi çok tekrar etme ihtiyacı ancak kitaptan çalışırken her yeri eşit tekrar ediyor eksiklerine hızlıca yönelemiyorsun bu da tekrar verimini düşürüyor. Bu uygulamada ders ders konu konu kartlar seçip kartları ne kadar bildiğine göre gruplayabiliyorsun. Sistem bir kartı ne kadar az biliyorsan o kartı o kadar çok tekrar ettiriyor, kısaca öğretmeden yakanı bırakmıyor!

Eksiklerini gör:

TUS ve DUS’taki temel sorunlardan birisi de esas puan kaybettiğin dersin hangisi olduğunu bilememek. TML uygulaması bu soruna da çözüm oluyor. Uygulamayı kullandıkça hangi dersten ne kadar eksik olduğunu grafik olarak görebilecek, ders performanslarını kıyaslayabileceksin. Böylece tüm dersleri baştan sürekli tekrar etmek yerine eksik olduğun derslere ve bu derslerdeki eksik olduğun kartlara esas zamanını ayırabileceksin.

İstediğin yeri derinlemesine öğren:

TML uygulaması hızlı soru cevaplarla sana konuyu kavratmayı amaçlıyor, bunu yaparken de kısa soru cevaplarla hızlı tekrar yapabileceğin gibi her sorunun altında yer alan ‘uzun cevap’ seçeneğiyle istediğin soruyu detaylı cevapla öğrenme fırsatı da bulacaksın.

Çalıştığın derse tam uyum:

TML uygulamasıyla günlük görevini yalnızca çalıştığın dersin ilgili konusu olarak veya bir kaç ders olarak veya tüm dersleri kapsayacak şekilde seçebilirsin. Uygulama ana sayfaya yalnızca tekrar etmek istediğin derslerin/konuların içeriklerini çıkartır.

Yüksek soru yakalama yüzdesi:

TML’nin özet içeriklerle yüksek soru yakalama geleneği mobil uygulamasıyla devam ediyor!

Tusmeslek ve Dusmeslek markalarıyla online eğitimde yakaladığımız başarıları şimdi mobil uygulamaya taşıyor ve seni de aramızda görmek istiyoruz!

What’s New

Version 1.4.3

Performans iyileştirmeleri sunuldu.

App Privacy

The developer, TML Egitim Danismanlik, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Education
Education
Education
Education
Education
Education