iPhone Screenshots

Description

Turkcell’in yeni mobil saha yönetimi çözümü EkipMobil+ ile artık tüm satış ve müşteri bilgileriniz her an elinizin altında olacak ve işinizi cebinizden yönetebileceksiniz!

Ekibinizin konumunu ve iş yükünü görebilecek, sistem üzerinden performans ölçümlemesine ulaşabileceksiniz.

Çalışanlarınız artık ofis dışındayken de ihtiyaç duydukları bilgilere ulaşabilecek, işlerini hızlı ve güncel olarak yürütebilecekler.

Uygulama üzerinden müşteri ziyaretlerinizi, toplantı notlarınızı ve satış bilgilerinizi kontrol edebileceksiniz. Ayrıca işlerinizin öncelik sırasına göre harita üzerinde rotasını görebilecek ve gününüzü daha verimli planlayabileceksiniz.

Tüm ekibinize uygulama üzerinden aynı anda bilgi aktarabilir, günlük yönetici özet raporlamalarıyla operasyonlarınızın verimini de değerlendirebilirsiniz.

İşlerinizin verimliliğini ve gelirlerinizi artırmak, müşterilerinize sunduğunuz hizmeti bir adım ileriye taşımak istiyorsanız Turkcell’in yeni mobil saha yönetimi çözümü EkipMobil+ ile hemen tanışın!

Uygulamanın kullanılabilmesi için EkipMobil+ aboneliği gerekmektedir.

Uygulama iOS 7.0 ve üzeri işletim sistemli cihazlarla çalışmaktadır.

Uygulama kullanımı sırasında cihazınızın Konum Servisleri özelliğinin açık olması gerekmektedir.

Saha ekibi kullanıcısı olarak uygulamaya giriş yapan abonelerimizin cihazlarında Wi-Fi özelliğinin kapalı olması gerekmektedir. Yönetici kullanıcılar uygulamayı Wi-Fi üzerinden de herhangi bir kısıt olmadan kullanabilirler.

Uygulama içerisinden sadece Apple harita servisi bağlantılarındaki mobil internet kullanımları standart internet tarifesi veya varsa mevcut mobil internet paketiniz üzerinden yapılacaktır.

Sorularınız için Turkcell Müşteri Yöneticinizle iletişime geçebilir veya 532’yi arayabilirsiniz.

What’s New

Version 1.0

Bu uygulama Apple tarafından en son Apple imzalama sertifikasını kullanmak üzere güncellendi.

App Privacy

The developer, Turkcell Iletisim Hizmetleri A.S., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like