Vaccination Notes 17+

INSCIENCE

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Vaccination Notes — зручний застосунок для відстеження та планування вакцинації.
Це турботливий гід у світі щеплень, який допоможе тримати дані про зроблені щеплення в одному місці та надаватиме корисну інформацію про вакцинацію. Застосунок стане актуальним інструментом для тих, хто турбується про своє здоров’я та здоров’я своєї сім’ї.
Функціонал застосунку:
— Зберігайте довідки та дані про зроблені щеплення. Відтепер ця інформація — завжди під рукою у вашому телефоні.
— Отримайте відповіді на поширені (та не дуже) питання про вакцинацію в базі знань: інформація про обов’язкові та рекомендовані щеплення, планування вакцинації, щеплення дітей та дорослих тощо.
— Плануйте наступні щеплення — застосунок додасть нагадування в календар та турботливо надішле сповіщення за визначений час до вакцинації.
У наступних версіях застосунку — можливість створювати окремі профілі для всієї родини.
Завантажуйте Vaccination Notes — зробіть процес відстеження та планування щеплень простим та зручним.
Ми намагалися створити найзручніший додаток для відстеження та планування щеплень. Якщо у вас є коментарі або пропозиції, надсилайте їх на електронну адресу dev.inscience@icloud.com. Ми обов’язково спробуємо їх врахувати.

What’s New

Version 2.0.0

Маємо ну просто фантастичні новини — ми завершили роботу над базою рекомендованих щеплень та щеплень для мандрівників! Вони вже доступні у застосунку, тому ви можете планувати та додавати в архів уже зроблені щеплення з розширеного переліку. Також поповнили інформацією нашу базу знань — спільно з доказовими лікарками та експертками ми створили 10+ нових матеріалів про захворювання, які можна профілактувати вакцинацією. І, звісно, працюємо далі, щоб продовжувати тішити вас оновленнями!

App Privacy

The developer, INSCIENCE, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • User Content
  • Other Data

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Medical
Medical
Medical
Health & Fitness
Medical
Medical