Snímky obrazovky iPadu

Popis

Zatracená čeština přináší soubory cvičení, které naučí děti, jak postupovat při řešení gramatických jevů, jako je například pravopis i/y po obojetných souhláskách uprostřed slova i v koncovkách, jak se orientovat ve stavbě slova, ... s následným procvičením. Úlohy jsou rozpracovány do postupných výukových kroků (seriace), které jsou graficky zřetelně odlišeny a vymezeny tak, aby s nimi děti mohly pracovat samostatně. Věříme, že vám Zatracená čeština pomůže vyhnout se problémům s pravopisem, a ve škole i doma tak přispěje k zlepšení atmosféry, která bývá často školním neúspěchem narušena. Balíčky cvičení obsahují učivo celé základní školy.

- Více než 50 druhů cvičení
- Více než 800 cvičení
- 2. - 8. ročník základních škol

Novinky

Verze 3.3.1

Oprava obnovení inApp nákupů

Hodnocení a recenze

4.0 z 5
Hodnocení: 1

Hodnocení: 1

Mamikami ,

Lovely

This is a lovely app. My bilingual daughter is using it to freshen up on grammar. Although for a foreigner you would have to be more advanced ..but perfect for us..beautiful and simple...we have not finished it yet but so far it is perfect....just wish it was longer....

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojář FreeTech services nesdělil společnosti Apple podrobnosti o svých opatřeních na ochranu soukromí a o nakládání s daty. Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů poskytnutých vývojářem.

Podrobnosti nebyly poskytnuty

K doplnění podrobných informací o ochraně soukromí bude vývojář vyzván při zveřejnění příští aktualizace pro tuto aplikaci.

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Další od tohoto vývojáře

Také by se vám mohlo líbit