Cineplexx AL 12+

Cineplexx

    • Free

Screenshots

Description

Nuk ka më "I'll be back!". I kemi marrë parasysh të gjitha komentet tuaja dhe e pranojmë se aplikacioni ynë i mëparshëm nuk ishte Fast & Furious. Kemi qenë në punë të vazhdueshme për të dhe me krenari ju prezantojmë aplikacionin tonë të ri Cineplexx!

Çfarë ka të re?
Punon për mrekulli

Çfarë të ofron ky aplikacion?
- Bli dhe rezervo bileta: Bli lehtësisht biletën tënde nëpërmjet aplikacionit dhe hyr direkt në sallë. Mos prit në rradhë në sportel!
Programi i kinemasë & informacion – Programi i plotë i të gjitha kinemave tona në një vështrim, përfshirë dhe informacion rreth filmave.
Njoftohu për promocionet dhe eventet tona
Nëse dëshiron ndaj me miqtë aktivitetin tënd në kinema!
Dhe shumë e shumë të tjera – por nuk duam t’ju marrim më tepër kohë nga shkarkimi I aplikacionit

What’s New

Version 1.1.107

Përmirësime të aplikacionit dhe në funksionalitet

Ratings and Reviews

4.8 out of 5
439 Ratings

439 Ratings

Anxhelo,11 ,

Super

Superr

baxhunga ,

Super i keq programuar

Aplikacioni me i keq shqiptar asgje nuk funksionon nuk dal as cfar esht e zen e ca esht e lir edhe un ta kisha bo aplikacioni. M mir

Nomade3001.1994 ,

Gledis

Funksionion sipas motit

App Privacy

The developer, Cineplexx, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Purchases
  • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info
  • Identifiers
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Entertainment
Entertainment
Entertainment
Entertainment
Entertainment
Entertainment