Screenshots

Description

Si pjesë e komunitetit JUTH, ti do të kesh akses eksklusiv nepër evente, kupona me ofertat më të mira, mundësi për të blerë/ shitur njësi në GigaMarket si dhe mundësi për të fituar monedha që mund ti përdorësh aty duke luajtur Pupthi! Ky nuk është një app i zakonshëm, JUTH të ofron një mënyr interaktive që të marrësh atë që të nevojitet, kur të nevojitet!

Shkarko aplikacionin JUTH tani dhe:

· Regjistrohu / Hyr duke përdorur numrin tënd të telefonit dhe llogarinë e Facebook
· Kontrollo balancën e detajuar të paketës
· Përfito kupona nëpërmjet "Share to win" me miqtë e tu
· Krijo kombinimin tënd të preferuar të paketës dhe aktivizoje në çdo moment
· Përdor JUTH Pass për të hyre nepër evente apo për të përfituar produkte dhe ulje të shumta me partnerët tanë
· Luaj PUPTHI derisa të lodhesh, garo me miqtë e tu, siguro rënditje te larte, mblidh sa më shumë monedha që të përfitosh shumë më shumë në JUTH
· Bëj tregti në GigaMarket

…dhe nëse një nga njësitë nuk të del gjatë muajit…aktivizo Gomën Rezervë.

Çfarë po pret? Shkarko aplikacionin JUTH që mos të humbasësh asnjë nga këto.

Shënim: E vlerësojmë shumë mendimin tënd. Na ndihmo të përmirësohemi duke raportuar çdo problem apo duke na dhënë sygjerime.

Ti mund të ndryshosh botën. Guxo.

What’s New

Version 1.0.39

Në këtë update do të gjeni:
· Ri-kthimi i funksionalitetit “Transfero” në Menu.
· Përmirsim i performancës së aplikacionit
· Përmirsim i funksionaliteti GigaMarket.

Ratings and Reviews

4.7 out of 5
5.8K Ratings

5.8K Ratings

sidkola1 ,

Lame

It fails very often, makes you lose lifes all the time and sometimes doesn’t add the coins you collected during the game

Vojvod992 ,

Crashes dhe shumë opsione janë të papërdorshme.

1- M’u desh t’krijoja në account në fb për tu regjistru.
2-Boj ofertën me 16gb dhe m’ofron 6gb normale dhe plot 10gb që mund ti përdor vetëm për rrjete sociale (gjo më pa lidhje dmth as 3gb s’më ikin nga kto). Që do të thot që janë të pa konsumueshme për shumicën e app-eve. Kam 7gb n’dispozicion që më detyrojnë t’përdor vetëm instagram, whatsapp. I bien që un paguaj 1500 lek për t’përdor 6gb internet se ato 10gb e famshme si mi jepni po ashtu mi merrni se s’ekziston të mbarojn 10gb vetëm me insta dhe whatsapp. Shikoni vendet përreth ku me 15 euro merr 50gb ndërsa ju jeni me gramaturë.
3-Goma rezerv gja dmth se di, un klikoj që t’aktivizoj një nga tre opsionet, aty nuk del asgjo dhe pse kam ofert aktive.
4-Shkoj të luaj lojën nuk hapet po shof logon e juth-it për 10 minuta.
5-Sa her ngel me ato 10gb e famshme nuk më vijn as njoftime as mezashe si notifications, dmth po s’hyna n’app vet se mar vesh a m’ka mar a m’ka shkrujt njeri apo jo.
6-Sa vendosët kte lojën pa lidhje nuk ekziston shansi që t’boni najher power up.
7-Ndërkoh dërgoni mesazhe me vlerësu dyqanet dhe punonjësit tuaj. Dyqanet shumë n’rregull janë dhe punonjësit dijn dhe janë të aftë. Problemi qëndron te ju që dhe pse po kap 2020, ju akoma jeni me 6gb dhe 10gb të pavlefshme zeje se s’ekzistojn. Rregulloni marketingun që keni se me kto oferta na kënaqët.
8-Po t’kishte gjys ylli ate do kisha vlerësu.

Nomnomnom2 ,

Very good

It is a very useful app for young people.

App Privacy

The developer, Vodafone Albania SH.A., has indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Contact Info

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info
  • User Content
  • Identifiers
  • Usage Data

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

Information

Provider
VODAFONE ALBANIA SH.A.
Size
1 GB
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like