iPhone Screenshots

Description

sensAIR jest aplikacją współpracującą z czujnikiem analizującym jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń w jakich przebywamy. Czujnik prowadzi monitoring parametrów powietrza w trybie ciągłym przesyłając dane na aplikację użytkownika. W przypadku wystąpienia sytuacji alarmowej np. poprzez przekroczenie dopuszczonego progu dla jednego z parametrów aplikacja alarmuje właściciela czujnika oraz każdego użytkownika aplikacji sensAIR jaki jest sparowany z czujnikiem.

Dzięki informacjom z czujnika sensAIR możemy na bieżąco monitorować jakość powietrza jakim oddychamy w domu i biurze. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jakim powietrzem oddychają nasze pociechy w przedszkolach, szkołach i innych obiektach publicznych to sensAIR odpowie na te pytania.

Czujnik sensAir mierzy główne parametry powietrza t.j. PM 2.5, PM 10, dwutlenek węgla (czad), Lotne Związki Organiczne LZO ale też temperaturę, wilgotność.

Aplikacja sensAIR umożliwia jednoczesne monitorowanie kilku czujników (max. 3 czujniki) również kiedy nie ma Ciebie w domu, dzięki połączeniu czujnika z chmura obliczeniową.

App Privacy

The developer, FiveDotTwelve sp. z o.o., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You Might Also Like